страхування домашніх тварин – дивитися цуценя жиру

Отже, ви прийняли рішення, щоб отримати цуценя. Це не те, щоб взяти на себе без багато думав. У вас є багато варіантів, не тільки від породи щеняти, який ви відчуваєте, що ви були б в змозі впоратися, але як ви збираєтеся, щоб принести його або її.

Одна з найбільш важливих речей, щоб вибрати ваш ветеринар. Навіть собака, яка знаходиться в повному здоров’ї потребуватиме ветеринара час від часу перевіряти і закінчується, коли ви отримаєте цуценя є гарною можливістю, щоб поговорити через графік щеплень. У той же час, ви повинні думати про страхування домашніх тварин.

Страхування домашніх тварин дуже корисно. Обкладинка для природних захворювань, а також нещасних випадків дасть вам душевний спокій. Ветеринарні витрати можуть бути дуже високим і може бути причиною занепокоєння, якщо немає страхування на місці. Багато людей кажуть, якщо ви не можете дозволити собі рахунки ветеринара, ви не можете дозволити собі домашню тварину – але, можливо, для рахунку ветеринара вони повинні сказати страхування.

Один з кращих способів запобігти занадто багато відвідувань ветеринарів, що означає менше претензій на страхування, щоб тримати це в хорошому, здоровому вазі. Якщо ви починаєте з хорошою дієтою, як тільки ви отримаєте ваш вихованець і тримати в звичайний час їжі, з мінімальною подачею ласі шматочки, ви починаєте в правильному напрямку.

Ви можете не помітити, що ви пес став трохи більш короткий і товстий, ніж треба, але приходять підсилювачем час, ваш ветеринар, ймовірно, хочете, щоб перевірити свою вагу. Це відмінна річ, оскільки вони можуть підібрати будь відзначені зміни у вазі з моменту останнього відвідування, і звернути вашу увагу на це.

Якщо є проблеми з Міцне собаки, просто для вирішення на даному етапі. Ви повинні взяти на ветеринарів Консультації по годівлі. Тип і кількість їжі, і як часто ви годуєте обговорюватимуться і ідеальний вага прибутку в. Ви будете запрошені, щоб йти разом і важать вашого вихованця, щоб переконатися, що план працює.

Надмірна вага собаки ризикують більше проблем, ніж його двоюрідні брати слюсарем. Тепло буде турбувати його більше, він піддається більшому ризику шкірних захворювань, артриту, діабету і серцевих розладів і циркуляційний. Якщо необхідна операція в будь-який час, тобто більше ризик хірургічних та анестетик процедур.

Причина проблеми, як правило, досить просто, що ви годуєте більше вимог вихованця. Ви могли б годування хороша формула, але занадто багато закуски або лом і недостатня кількість фізичних вправ, можливо, робить свою справу. Як собаки стають старше, вони часто потребують коригування в їх раціоні, через сну все більше і вимагає менше фізичних вправ.

Хоча ви завжди повинні перевірити з вашим ветеринаром, перш ніж приймати серйозні зміни в свій раціон собак, є ряд спеціальних продуктів для схуднення доступні. Вони містять мінеральні речовини і вітаміни вашого вихованця повинні отримувати, але з меншим вмістом калорій. Це може бути досить складно отримати старої собаці адаптуватися до нової дієти, і ви повинні бути менш м’яким серцем і скажіть йому, що це для його ж блага, якщо це так!

Можливо, ви не помітите непарних фунтів. Іноді ви побачите старі фотографії і розумію, що жоден з вас дивляться як гладкий, як ви одного разу зробили. Якщо ви трохи натисніть на обидві сторони його грудної клітки ви повинні бути в змозі відчувати ребра вашого вихованця. Якщо ви не можете думати, що його дієта дійсно складаються з, може бути, і просто скоротити трохи, або збільшити свої вправи. Якщо ви стоїте над ним, коли він стоїть, ви повинні бути в змозі бачити його “талії”. Ні талії = занадто багато жиру.

Деякі породи собак більш схильні до повноти, ніж інші. Домашні тварини, які були кастровані і старше домашніх тварин перебувають у небезпеці теж. Майте це на увазі і будьте в курсі пильність. Насолоджуйтесь своїм цуценям.