страхування домашніх тварин – без стресу

Домашні тварини є великий стрес-порушників і більше половини Великобританії власники домашніх тварин кажуть, що їхні домашні тварини допомагають їм розслабитися, і багато хто говорить, що більше їх домашня тварина допомагає їм впоратися, коли справи йдуть не так добре. Недавнє дослідження показує, що за вісім з десяти власників домашніх тварин вважають, що здоров’я свого вихованця так само важливо, як і у них, і дев’ять з десяти вважають, що їх домашня тварина, щоб бути дуже важливим членом сім’ї.

Провідний психолог відносини попросили прокоментувати результати дослідження та її думку, “Домашні тварини чудові компанії, контакт з домашньою твариною – навіть золота рибка – залишає вас більш розслабленим і упевненим в собі домашніх поліпшити ваше фізичне та емоційне благополуччя. самопочуття, тому що контакт з твариною релізи гарного самопочуття ендорфіни, які знижують частоту серцевих скорочень і зміцнення імунної системи. власники домашніх тварин звертаються до лікарів рідше, швидше відновитися після хвороби і меншою мірою схильні до депресії. ”

Застрахувати Ваш улюбленець – в якості нагороди за цей бонус для власників домашніх тварин, переважна більшість вважають, що свого роду страхування домашніх тварин, щоб переконатися, що вони завжди можуть дозволити собі лікування повинно їх домашня тварина це потрібно, це тільки справедливо. Там немає стресу для організації цього або – від основний догляд для покриття рутинних процедур і нещасних випадків до повністю всеосяжне покриття для найсучасніших методів лікування, таких як хіп заміни та операцій на серці. Там щось, щоб задовольнити кишені кожного.

Деякі слова рада – те, що може забувають у вашому догляду за домашніми тваринами випадкового отруєння. Там було попередження PDSA перевірити садів і будинків для потенційних проблем.

Нарциси перші ознаки весни і спокуси рости згустки з них в грубій площа саду – тому ж районі, де ваша собака любить возитися – зрозуміло. Насправді вони становлять небезпеку і жував цибулини головне щоб спостерігати за. Навіть вода у вазі який містив кольорів може призвести до неприємних результатів і навіть невелика кількість лампа може бути смертельним для деяких тварин.

Інший смертельної небезпеки, але привабливий є вербняк. Якщо собака їсть насіння, які вони могли постраждати від агітації, припадки і судоми або навіть смерті. Конвалія й лавровишня інші відкритий ризиків. Лавровишня зазвичай зустрічаються в парках і навіть найменша сума може бути фатальним.

Вони не безпечні приміщенні небудь. Кетамін Буша можна вирощувати як в приміщенні, так і поза і, а також їдять насіння, здається, що собаки схильні до макухи добрива, виготовлені з рослин. Якщо вони перетравлюються цим, все виявиться добре на строк до трьох днів, а потім вони можуть страждати від важкого гастроентериту. Собака, можливо, підходить також і отрута зазвичай призводить до смерті протягом декількох днів або близько того.

Филодендрон є одним з найбільш популярних подарунків заводу і всі її частини отруйні. Простий контакт може призвести до подразнення порожнини рота, викликаючи слинотеча, і для очей. Якщо листя або будь-який інший частини рослини фактично поїв там може бути блювоту і діарею. У кішок це може призвести до смерті.

Для отримання додаткової інформації про різних рослин, які можуть завдати шкоди вашому вихованцеві, просто перейдіть он-лайн, і ви знайдете величезну кількість інформації. Онлайн отруйних даних Корнельського університету рослини тільки один сайт, який має відмінні інформації.