страхування довгострокового догляду

Це складніше і складніше, щоб триматися подалі від предмета довгострокового догляду в ці дні. Майже у всіх є мами чи тата або родич, який отримуючи, або отримав, тривалого лікування. Майже у всіх є досвід, щоб читати про раптове ціною тривалого лікування. І, хоча люди з небажанням, щоб обговорити це питання, багато з них стурбовані власними довгострокового догляду. Я вимагатиму це? Чи зможу я собі це дозволити? Чи буде вартість лікування знищити свої заощадження? Хто буде піклуватися про мене чи моя дружина?

ми стаємо старше

Там хороша причина, щоб задавати ці питання.

По-перше, ми стаємо старше. Осіб віком 65 років і старше на сьогоднішній момент близько 12,4 відсотків населення, проте, засновані на прогнозах ця оцінка, за прогнозами, збільшиться приблизно до 19,6 відсотка до 2030 року. Більше того, у той час як тільки 1,6% від загальної чисельності населення у віці старше 85 в даний час, ця частка, як очікується, більш ніж у два рази до 2030 року.

Зростання у відсотках літніх пов’язано, почасти, зі старінням покоління бебі-буму. Це пояснюється також збільшенню очікуваної тривалості життя. У 1950 році тривалість життя становила лише 68,2 років. До 1975 року вона збільшилася до 72,6 років, а до 2002 року тривалість життя для всіх людей зросла до 77,3. Для тих, хто у віці 65 років, середня тривалість життя склала 18,2 років у 2002 році в порівнянні з просто 10 років в 1950 році.

Чим довше ми живемо, тим більше ризик того, щоб вимагати деякого типу довгострокового догляду в нашому житті. У відповідь на Департамент праці Сполучених Штатів, старезний населення вимагають довгострокового догляду допомога збільшиться більш ніж вдвічі протягом наступних 30 років до більш ніж 70 мільйонів.

Використання довгих послуг з догляду термін зростає

По-друге, в той час як поліпшення в охороні здоров’я зробили раптової смерті від гострих захворювань набагато менш імовірно, шанси понести виснажливої ​​хвороби, яка потребує тривалого лікування зросла.

Зміна про причину смерті події знаходять відображення в налаштуваннях в будинках домашнього використання. У 1999 році за оцінками, 1,6 мільйона людей у ​​будинок сестринського догляду. Навіть з використанням альтернатив те саме що вдома охорона здоров’я та допомога життя, все більше і більше з нас потрібно мінімум деякого допомоги вдома престарілих перед смертю.

Ми збираємося в будинку престарілих в більш пізньому віці. У 1999 році 52% мешканців будинку престарілих були у віці 85 років і старше у порівнянні з лише 45% в 1985 році.

Маленьке питання, в епоху бебі-бум триває віку та старіння бебі-як жити довше, система могла б напружитися, щоб виконати необхідні послуги. Оскільки попит стає більше пропозиції, витрати можуть бути передбачені тільки рости.

Що таке довгострокове допомоги?

Хоча термін довгострокового догляду включає в себе ряд послуг, що надаються фізичним особам, які страждають хронічними хворобами або відключення різних обставин протягом тривалого періоду часу, як правило, містить допомога:

– Основні функції, схожі на купання, одягання, вилазячи з ліжка, ходити в туалет, стриманості та годування себе;
– Домашніми справами, такі, як прибирання і приготування їжі;
– Управління ресурсом, порівнянним з магазинами, управління грошовими коштами, і приймати ліки, а також транспорту.

Потреба в допомозі в цих областях серед часто діагностується шляхом оцінки спроможності свої на виконання робіт з повсякденного життя (ADL). Дослідники сходяться на думці, що відсутність здатності виконувати деякі або всі наступні шість основних ADLs найкраще описує як тілесних ушкоджень або когнітивних порушень.

– Купання – включення водопровідних кранів, установка температури і рівня води, переходячи у ванні або ванна, пральна всього тіла, передаючи з ванни або душ, сушити в повному обсязі, і спорожнення ванни;
– Гардеробна – отримання одяг з шафи і ящиками, туалетний ті себе, разом з кріпленням, підтяжки, і протезами;
– Передача – зміни тіла з однієї поверхні або площини на іншу поверхню або площину, аналогічно з ліжка на стілець, стілець, щоб положення;
– Туалету – передачі самостійно в туалет, коли бажання позбавити відбувається, влаштовуючи одягу, передаючи кімната відпочинку, очищення себе, передачі з туалетом, переставляючи одяг, мити руки, а також передачі з туалету, і
– Їжа – отримання продуктів і напоїв з контейнера в тіло для живлення, в тому числі нарізки м’яса, вершкового масла хліб, і використання пальців і посуду.
– Утримання-здатність піклуватися контролю функції кишечника і сечового міхура; (. Охоплює догляд за катетером або колостоми мішок) або, якщо не в змозі піклуватися управління кишечника або сечового міхура, гнучкість для проведення відповідної особистої гігієни

Три чверті жителів даний необхідної допомоги з трьома чи більше видів діяльності у повсякденному житті (ADLs). Більшість жителів придбав допомогу з купанням (94 | відсотків) і соус (87%), більше половини (56 відсотки) придбала допомогти використання в туалет, а майже половина (47 відсотків) придбала допомогу під час їжі.

Скільки це буде коштувати?

Деякі з проблем, ми поділяємо про довгострокові центрів допомоги у всьому, скільки це може коштувати. Пов’язані винагорода буде залежати від рівня медичної допомоги отримано. Будинок пристарілих об’єктів, ліцензованих державою і засвідчується федерального уряду з Medicare і Medicaid платежів, забезпечити найширша варіативність послуг.

Житлові спільноти медичних послуг, часто відома як допомога житлових приміщень, дорослі | Сім’я / прийомні сім’ї, збираються вдома, постійну турботу пенсійного громад, харчування та догляд будинки, являють собою зростаючу частину довгострокової системи надання медичної допомоги. Хоча зазвичай ліцензію штату, регулювання таких об’єктів є менш суворим, ніж для будинків престарілих в результаті менше медичні послуги надаються.

Будинки та в громадських служб розроблені з метою забезпечення мінімального ступеня дбайливості, щоб люди могли залишатися у своїх будинках. Приклади включають в себе старші центри, дорослий дитячий сад, і “їжа на колесах”, перевезення, послуги терапії, і домогосподарка / рутиною послуг.

Відхід у будинках престарілих на сьогоднішній день є найдорожчим з річним будинку престарілих витрати по всій країні в середньому $ 66000 в 2003 році. Витрати, пов’язані з формами догляду значно змінюватись в залежності від ступеня і тривалості лікування.

Плата за довгостроковий догляд

Багато людей помилково вважають, що Medicare або Medicaid платить за наших довгострокових потреб у догляді. Є деякі важливі речі, які ви повинні знати про ці програми. Medicare охоплює головним чином кваліфікованої допомоги після того, як був у лікарні протягом не менше трьох днів, і зазвичай не поширюється на приватний або домашній медичної допомоги. Medicare НЕ була призначена для оплати протягом тривалого довгострокового догляду і він не повинен розраховувати на як ресурс, щоб виконати це завдання.

Medicaid є федеральні / державні медичні програми медичного страхування призначена для оплати для годуючих догляд на дому для людей, які живуть дуже бідно. Medicaid диктує тип, кількість і розташування допомоги. Якщо у вас є речі, щоб охороняти, Medicaid, як правило, не для вас.

Деякі люди вважають, вони залежатимуть від їх власних особистих коштів, щоб заплатити за їх довгострокових потреб у догляді. Це називається як саме страхування. На жаль, багато людей недооцінюють вартість довгострокового догляду і знайти себе за допомогою заощаджень, які вони побудували протягом усього життя. Інші, можливо, доведеться продати нерухомість, наприклад, їхній будинок.

Інший варіант: страхування довгострокового догляду

В якості заміни озоноруйнуючих свої речі, спираючись на федеральний уряд за допомогою, або обтяжувати близьких, багато людей звертаються до довгостроковий догляд страхування, щоб допомогти покрити за рахунок розширеної допомоги. Цей тип покриття охоплює послуги, такі як будинок престарілих, догляд за хворими, вдома, і дорослий дитячий сад.

Якщо ви думаєте, що ви занадто молоді, щоб почати думати про довгострокову перспективу догляд страхування, вважають, що багато людей, які вимагають тривалого лікування є дорослих людей працездатного віку у віці від 18 до 64 років. Крім того, страхові внески для довгострокового страхування турботи набагато менш ви молодше як тільки ви купуєте політики.