страхування для пенсійних ануїтетів життя

Хоча ніхто з нас не хоче думати про старість, важливо планувати відповідним чином для наших років виходу на пенсію. Це не так просто, завдання, як здається. Всі ми стали жити довше, і, звичайно, це хороша річ. Однак збільшення тривалості життя може також означати, що існує реальна можливість недостачі коштів протягом року ті, виходу на пенсію. Проблема посилюється, якщо пенсіонер не в змозі генерувати більше доходів.

Середня тривалість життя в США складає 77 років. Із збільшенням якості медичної допомоги, а також з утворенням і акцент на здоровий спосіб життя, велика частина тих, хто читає цю статтю буде жити в їх 80-х, 90-х, або навіть 100. Це означає, що навіть якщо людина виходить на пенсію в звичайного пенсійного віку 65 років і не виходять на пенсію раніше, вони можуть бути необхідні, щоб зробити свої заощадження розтягнути на 30 років.

Тридцять років це великий термін для пенсійних накопичень розтягуватися. Ситуація посилюється інфляції, які прийдуть в афект за цей період часу. Один з варіантів для людини, стикаються з питанням, як планувати своє пенсійного доходу є довічної ренти.

Життя ануїтету інвестиційний продукт, який можна купити за одноразово або з преміями, здійснюваних протягом періоду часу, який дозволить потім власника на отримання доходу для решти його або її життя. Ці продукти стають все більш більш популярним, щоб застрахуватися від ризику перевищення тривалості життя.

Всього ануїтетів може прийти у вигляді фіксованих ануїтетів, змінні ануїтети, або індексу ануїтети. Фіксована рента завжди платять ті ж процентній ставці. Змінний ануїтет, як випливає з назви, має різноманітний виплачувати залежно від того, як інвестиції в субрахунків ануїтету виконувати. Змінні ануїтети як правило, мають більший ризик, пов’язаний з ними, ніж фіксована рента. Проте, перевага змінного ануїтету також, що виплату може бути вище, ніж фіксована рента. Продуктивності індекс ануїтет заснована на індекс ринку, такі як S & P 500.

Одна з переваг життя ануїтету є те, що воно буде продовжувати здійснювати платежі, навіть якщо власник ануїтету переживає час, коли страхові внески вже були оплачені до нього спиною. Іншими словами, держатель може отримати більше грошей, ніж було фактично сплачених у ануїтету.

Вірно і зворотне. Якщо “довічний дохід з одноразова відшкодування” варіант або аналогічний варіант не обраний, всі премії гроші не можуть бути повернуті в разі смерті страхувальника. “Довічний дохід з одноразовим поверненням суми” означає, що бенефіціари отримають решту вартість поліса мінус платежі вже отриманих первинного власника.

Існує також можливість інвестувати в спільний ануїтет життя. Це означає, що другий аннуітент отримає платежів, навіть якщо основний аннуітент помирає в першу чергу.

Виходу на пенсію може бути захоплююче час. Це час, коли людина може розслабитися і насолоджуватися заходів, які вони відкладали протягом свого трудового життя. Це не повинні бути страшний час, наповнене турбуватися про доходи та заощадженнях. Життя ануїтету може бути тільки правильний варіант для тих, хто хоче гарантований дохід на все життя.