страхування для молодих водіїв – як заощадити на витратах

З аваріями бути настільки поширена серед молодих водіїв у Великобританії, знаходячи автострахування взагалі іноді може бути важко. Пошук дешевих премії виглядає так само, неможливо, але не турбуйтеся, на одну або дві лапки, бо витрати змінюються надзвичайно. Деякі компанії просто не зацікавлені у прийнятті ризику, так що їх премій настільки смішно, що ніхто не візьме їх на ньому. Деякі з великих страхових компаній більше не буде страхувати водіїв 17 років, але є багато, хто насправді спеціалізуються в цій області. Коли мова заходить про пошук страхування, молодим водіям доведеться шукати в Інтернеті, і порівнює велика кількість компаній, але є й інші речі, які можна зробити також.

страхування для молодих водіїв – скориставшись Інтернетом

Інтернет повний автострахування компаній, які можуть бути готові надати страховий захист для нових і молодих водіїв. У деяких випадках ви можете отримати знижку на десять відсотків при купівлі будь-якого покриття в Інтернеті, тому що це допомагає знизити накладні витрати страховика. Ви також можете знайти компанії, які будуть порівняти цитати з різних страхових компаній, що робить його легше знайти найдешевшу пропозицію.

як поліпшити шанси знайти дешеве страхування

Він зазвичай з’являється, що дешеві страхування і молоді водії дійсно не місце в одному реченні. Тим не менш, є деякі речі, які ви можете зробити, щоб ваші премії коштувати дешевше. Для початку, ви можете взяти курс водіння, таких як Pass Plus програми. Цей курс навчить вас, як управляти транспортним засобом у різних дорожніх умовах. Вона охоплює нічний водіння, водіння міста, автомагістралі водіння, водіння будь-яких погодних і ще кількох дорожніх ситуаціях. Страхові компанії вважають Pass Plus програми як ознака того, що ви більш досвідчений і краще навчені, і, отже, менше ризику. З цієї причини багато страхові компанії будуть пропонувати вам знижки від 20 до 30 відсотків ваших премій.

Обмежте кількість годин ви їдете. Є кілька страхових компаній для молодих людей, які дадуть пільги для невеликий пробіг вашого автомобіля. Уникайте спокуси вносити зміни у вашому автомобілі. Страхові компанії ненавиджу справу з зміна транспортних засобів, тому що зміни роблять автомобіль більш привабливим для злодіїв. Вони також є більш дорогими в ремонті. У результаті додаткової плати на премії.

Самим значним, що ви можете зробити, щоб знизити витрати, щоб уникнути нових потужних автомобілів, а замість цього купити невеликий, друга рука, недорогий автомобіль. Маленькі автомобілі коштують дешевше, подорожі на більш низьких швидкостях і тому менш імовірно, будуть залучені в нещасні випадки і завдають менше шкоди, якщо вони знаходяться в зіткненні. Вони набагато дешевше замінити або отримати відремонтовано також. Інший фактор, пов’язаний з вашим вибором автомобіля страхова група, що ваш автомобіль належить. Страхові внески будуть ставитися безпосередньо до страхової групою Ваш автомобіль знаходиться в, так що йти на автомобіль, який знаходиться в одному з нижчих груп.

Виконайте наступні основні поради і біля магазину в Інтернеті, і ви повинні бути в змозі значно знизити витрати на страхування молодих водіїв.