страхування для молодих водіїв на поради робить його доступним

Все більше і більше страхових компаній відмовляються покривати молодих водіїв взагалі. Вони більше не хочуть брати на себе високий ризик, що пов’язані з цієї вікової групи, тому вони вирішили зняти кришку. Коли мова заходить про страхування, молоді водії складають високий відсоток від суми позову, яка добре відома серед страховиків. Молоді водії беруть участь у події частіше, ніж старших, більш досвідчених водіїв, і це саме той вид статистичні свідоцтва, які безпосередньо подає до як страховики вирішили їх премій.

Ви не можете уникнути фактів про ДТП за участю молодих водіїв. Молоді самці, зокрема, беруть участь у більш нещасні випадки в результаті перевищення швидкості, і сам факт їх недосвідченість на дорозі неминуче призведе до більшої ймовірності нещасних випадків. Більше нещасних випадків, тим більше претензій, яка коштує грошей страховикам, тому премії дуже високі. Але в законі йдеться, ви повинні мати страховку, щоб керувати будь-яким транспортним засобом на дорозі у Великобританії, так що ж молоді водії повинні робити?

страхування молодих водіїв – вибори

Це, ймовірно, краще бути додані до вашої страхової батьки, коли ви вперше сісти за кермо. Ви зможете керувати будь-яким транспортним засобом, які підпадають під їх страхування. Їх страхова премія буде рости, але це буде дешевше, ніж ви намагаєтеся отримати страховку на свій розсуд.

Подивіться в Інтернеті для компаній автострахування. Є багато компаній, які по черзі для вашого бізнесу. Якщо у вас є досвід водіння в вашої страхової батьки і є судимості водіння, це допоможе вам в отриманні страховки. Деякі інтернет-компаній автострахування буде пропонувати 10-відсоткову знижку на покупку їх прикриттям онлайн. Так як існує дуже багато компаній, ви можете ходити по магазинах навколо для найкращою ціною. Деякі сайти пропонують цитати з декількох різних компаній. Ці сайти можуть бути дуже зручно і дозволяє заощадити час у пошуках гарного страховика.

страхування молодих водіїв – як знизити ваші премії

Ви можете отримати більш низькі ставки на премії, взявши курс водіння. Прохід Плюс програми у Великобританії широко поширений серед багатьох страхових компаній. Ця програма навчить вас, як управляти транспортним засобом у різних дорожніх умовах. Деякі приклади будь-яких погодних водіння, водіння в місті, управління автомобілем на автомагістралях і русі в нічний час. Є й інші умови, включених в програму також. Ваші навички водіння проходять випробування на цьому шляху, так що немає великий тест в кінці програми.

Це дуже важливо, щоб ваші водіння запису чистою. Щоб одержати більш дешеві страхові молоді водії повинні їздити безпечно. Це означає відсутність руху штрафи. Чи не швидкості або порушувати будь-які правила дорожнього руху, що ви могли б отримати квиток. Все це буде повідомити своєму страховику і вплине на ваше майбутнє премій. За безпечне водіння і зберігання судимості водіння ви можете бути в змозі отримати більш низькою ставкою.

Не змінюйте вашого автомобіля. Зміни з несхваленням страховими компаніями. Автомобіль модифікації зробити автомобіль більш привабливим для злодіїв і вони є більш дорогими в ремонті. Щоб зберегти свої премії більш доступним підтримувати ваш автомобіль як є.

Купити невеликий автомобіль або старий автомобіль. Нові автомобілі є дорогими в ремонті або заміні. Пам’ятайте, чим більше двигун в машині, тим більше страховка буде, тому дотримуйтесь менші двигуни.