страхування гонщиків-великі речі приходять в маленьких пакетах

Скажімо, ви, щоб мати піцу і люблять сир, ви б не замовити дві піци, щоб мати свою частку – це було б дорогим способом задовольнити Вашу тягу, ви б просто піти на додаткові доліва сиру.

Давайте поговоримо про страхування вершників. Вершники, як правило, додаткові вигоди, які можуть бути додані у ваш страховий поліс базу для підвищення вашого страхового покриття при відносно низькій вартості.

Деякі з причин, чому ви повинні розглянути питання про прийняття до вершників разом з вашим страховими полісами є:

1.Low Вартість: Riders допомогти вам задовольнити ваші потреби у фінансовій захисту і поліпшити свою страховку для покриття певних ризиків при досить доступною ціною.

* Rider премій використовуються для покриття витрат на основний ризик тільки й мають мінімальні адміністративні витрати за рахунок того, щоб бути «доповненням» до існуючої страховий поліс бази.
* Надходження на вершник може бути більш економічно ефективним, ніж з іншим страховим полісом, щоб задовольнити ваші потреби додаткового покриття ризиків.

2.Continued страхування база: Деякі з гонщиків запропонувала структуровані таким чином, що у випадку “Вершник претензії, переваги, пов’язані з вершником виплачуються і просто вершник охоплення отримує припинено в той час як план бази страхування триває .

3.Option вибрати: Ви можете вибрати, які вершник підходить вам найкраще з наявних варіантів залежно від конкретної потреби яких ви намагаєтесь звернутися

Серед різних видів вершників доступні, ось деякі з наступних, що слід активно розглядати:

Випадкове Rider посібник смерть: Як випливає з назви, цей вершник надає вам додаткове покриття на додаток до страхової суми ваших основних оплачується в політиці Вашої сім’ї та / або номінальних у разі смерті в результаті нещасного випадку. Хоча обмежено до смерті через аварію, цей вершник може бути дуже економічно ефективним механізмом, щоб зробити значний аксесуара до ризику кришку за низькою ціною.

Випадкове інвалідності та / або розчленування Райдер: Ви можете застрахуватися від інвалідності, що випливають з аварії, віддавши цей вершник. У разі аварії в результаті повної або часткової втрати працездатності / розчленування протягом терміну дії вашої бази політики, Rider страхової суми буде виплачена вам у той час як ваша база поліс страхування життя продовжує надати вам страхування життя. Хоча деякі компанії пропонують допомогу по інвалідності тільки в разі постійної втрати працездатності; Є гонщики, які пропонують постійні і часткове допомогу по інвалідності в разі аварії (з деякими положеннями, які розрізняються для кожного страховика). Це може бути важливим покриття ризиків щодо пом’якшення фінансових труднощів, пов’язаних з раптового і непередбаченого випадкового інвалідності.

Відмова від Преміум Райдер: Якщо страхувальник є ні за яких обставин не в змозі оплатити свої премії (падає серйозно хворий або вмирає), політика як і раніше залишається активним. Період часу премією відмова може змінюватись в залежності від різних умов продукту і умов. Премії на цей вершник встановлюється відповідно з премією приділяється на політику бази та інші гонщики, якщо такі є. Цей наїзник виявляється найбільш корисним у разі премії на основі політики є відносно високою або в таких продуктах, як дитину планів, коли мета політики довгострокових заощаджень, щоб забезпечити майбутнє дитини.

Критичні Riders допомогу з хвороби: Цей вершник забезпечує покриття проти певних критичних захворювань. Хоча кількість і тип захворювання підпадають під ці вершники обмежені, ще одна покрита, як рак, аортокоронарне шунтування, інфаркт, ниркова / ниркова недостатність, трансплантація основних органів і паралітичний інсульт тощо; це ті, з досить високою відповідних медичних лікування та витрати на госпіталізацію. Однією з привабливих рис під критичним вершника допомогу з хвороби в тому, що страхувальник отримує суму, що дорівнює сумі запевнив незалежно від медичних витрат під час або після діагнозу критичного захворювання. План, який продовжує давати страхове покриття під час зарядки незначно вище премії, завжди краще, ніж одна, яка припиняє будувати політику раз на вимогу від гонщика.

Рівень Термін обкладинка Райдер: Даний вершника надає вам можливість поліпшити свою покриття ризику протягом обмеженого періоду аж до максимальної суми, еквівалентної свою базу політики. Це в основному пропонує нагоди втрати годувальника тільки й допомагає тим, хто вижив заплатити будь-які непередбачені витрати або погасити всі зобов’язання власників полісів. Якщо у вас немає адекватного терміна страхового покриття і знаходяться в процесі купівлі економії орієнтованої чи пожертвувань плану, то ви можете розглянути цей вершник.

Подвійна сума гарантованого Райдер: У випадку нещасливої ​​смерті страхувальника, цей вершник передбачає додаткові рівні суми, відповідної основної суми гарантована. У порівнянні з вибирають для великих пожертвувань політики, ви можете подвоїти ваші страхування життя за номінальною вартістю з цим вершником.

Потреби кожної людини Вари – додаванням відповідних вершників до політиків бази страхування може забезпечити адекватне покриття для вас і вашої родини на досить доступними цінами.