страхування в реальності

Великий Брат став синонімом британського літній час, з подальшим театральності, гри з розумом і шукає увагу від слави-голодний представники громадськості. Тим не менш, у той час як завдання і покарань із творців і продюсерів реаліті-шоу показують надати нам надумані розвагами протягом тривалості серії, яку страховий захист ставиться на місце в екземплярі, що щось піде наперекосяк повністю?

Відповідальність за благополуччя і захист сусідів по будинку, проте дратує, падає на виробництві компанії, які повинні гарантувати, що вони придбали адекватну страховку на всі страхові випадки, які всередині будинку Великого Брата є неминучість. Основним чинником в організації та виконання будь-якої програми реаліті, щоб переконатися, що страховий поліс покриє учасник захворіти або страждає травми, яка може перешкодити їм продовжувати брати участь в програмі і наступних витрат знайти заміну, можливо, на дуже короткий термін.

У світлі цього, виробнича компанія буде прагнути, щоб отримати лікаря в повному обсязі медичний огляд на всіх учасників до початку знімальний процес, з тим щоб оцінити їх придатність і здатність приймати участь у будь-яких завдань або видів діяльності, які вимагають фізичної і спортивних компетенції. З точки зору більш напруженою і фізично вимогливих завдань, поставлених Великого Брата, виробництва компанії повинні гарантувати, що їх страховий поліс також включені особисті кришку аварії.

Якщо суперник підтримки травми, коли вони беруть участь у програмі, якщо вони поклали в претензії, вони могли розраховувати на отримання щотижневого допомоги Якщо скарга вважається неповнолітнім, або ж вони можуть мати право на отримання одноразової виплатою, якщо вони терплять серйозні аварії. Одноразова сума, як правило, обмежені, і це, як правило, розраховується як відсоток того, що суперник зазвичай заробляє. При погляді на особистісні аспекти аварії політики і стверджують, страховик буде стягувати страхові внески в залежності від рівня ризику, пов’язаного з діяльністю, яка зробила учасник, на додаток до суперника себе з урахуванням їх віку, ваги і рівня фізичної підготовки .

Великий Брат бачив багато учасників приходять на шоу, а потім залишити після дуже короткого часу, у ряді рекламно-захоплення трюки, а також загальні прогулянки-аутів через незадоволення. Конкурсант ходьби покриву ‘є додатковим аспектом страхового поліса в разі, якщо суперник пішов програми і відмовляється від участі, проте він напрочуд рідко придбали ведуть до величезних витрат, які несуть компанії виробництва.

З юридичної точки зору відповідальності і, виробництва компанії потрібна продемонструвати, що вони зробили все можливе, щоб правильно визначити кожну деталь про осіб, яких вони наймають, щоб взяти участь в їхній програмі, для того, щоб обмежувати і контролювати будь-які потенційні ризики. Це пов’язано з тим, що тісно, ​​і на щоденній основі, з представниками громадськості може бути вельми непередбачуваним порівнянні з підготовлених і професійних акторів більш широко поширена серед телевізійних компаній, які розуміють, що від них очікується, в той час як на знімальному майданчику. Таким чином, виробничі компанії, які проводять такі проекти, як Великий Брат повинні переконатися, що вони покрили всіх областях, з тим щоб захистити себе від ризику точки зору управління.