страхування від нещасного випадку автомобіль поселень, як не платити за ремонт автомобіля

Досить часто під час врегулювання страхових автокатастрофу, ви і страхова компанія не сходяться в поглядах на те, що ваш автомобіль коштує ремонт насправді коштує.

Якщо ви отримуєте власні тарифи ремонту, страхова компанія буде намагатися змусити вас прийняти власну невеликих населених пунктів. Погана новина в тому, що ціни страхової компанії може бути сотні і навіть тисячі доларів нижче, ніж реальний розцінки на ремонт.

Якщо ви не до кінця розуміють, як вирішити ці аргументи зі страховою компанією, ви знайдете собі отримувати менше грошей для ваших претензій автомобільної аварії.

Для того, щоб не витрачати гроші на пошкодження автомобіля через ваш власну кишеню, ось кілька керівних принципів, ви можете слідувати:

1. отримати докладні письмові оцінки

По-перше, вам потрібно, щоб ретельно детальний оцінка шкоди для вашого авто. Отримання списку запасних частин та їх вартість безпомилково показує, скільки грошей це буде коштувати для ремонту Вашого автомобіля.

Маючи детальний кошторис, ви можете запитати страхову компанію, щоб забезпечити свою власну детальний кошторис. Таким чином, ви порівнюєте розумні оцінки, а не просто деякі довільні фігури від страхової компанії. Якщо ви незадоволені оцінкою знизу, у вас є право знати, як саме вони визначають низький показник врегулювання.

Будьте впевнені, ваші оцінки для однакових частин транспортного засобу заводу. Ви маєте право отримати ваш автомобіль у тому ж стані, як це було раніше автокатастрофі. Оцінки страхової регулятор може бути нижче, тому що вони використовували менш дорогими, що не запасні частини заводу. Ви не повинні погодитися з цим, так що отримати оцінки для однакових частин якості.

2. отримати якісні оцінки

Ви повинні отримати ваші оцінки з магазину, який буде робити фактичного ремонту. Не просто перейти до випадкової або механік СТО та отримати грубу оцінку.

Страхові компанії намагаються розібратися в своїх збитків, як падіння в певному діапазоні. Наприклад, вони можуть вважати обробки розбитий бампер не повинен коштувати більше, ніж кілька сотень доларів.

Тим не менш, це дійсно визначається тим, хто робить ремонт і ваша модель вашого автомобіля. Тому переконайтеся, що ви отримаєте ваші оцінки з ремонтної майстерні, що є експертом в області фіксації вашої марки автомобіля. Це повинно дати вам більш надійним вартість робочої сили.

Якщо страхова компанія дебати цю оцінку, попросити їх надати іншу ремонтну майстерню, яка може гарантувати такий же виключної роботи. Якщо вони не пропонують прийнятну альтернативу, ви можете міркувати, що їх оцінка неправильна, і ви не повинні схвалювати бідних якість роботи.

Що робити, якщо ваш автомобіль повністю знищений?

Якщо вартість вашого автомобіля ремонт більше, ніж вартість вашого автомобіля, це відомо як «повна втрата». Страхова компанія спробує дати вам те, що вважає Реальна вартість (ACV) Вашого автомобіля. Це також може генерувати суперечки, тому що ви думаєте, що ваш автомобіль дійсно коштує більше, ніж ви отримуєте.

Кращий спосіб побачити, якщо ви отримуєте чесну угоду, щоб перевірити Келлі вашого автомобіля Синій балансової вартості. Синій книзі відображені останні вартості автомобіля, і ви можете перевірити, наскільки ваш автомобіль дійсно варто.