страхування від нещасних випадків претензії особисті ідеї травми

Крім botching ваше тіло (а іноді і любов вашого життя) Що ще травма означає для вас? Це означає тонну фінансові витрати, в тому числі ремонт вашого автомобіля, втрати у заробітній платі, шоком для вашого способу життя, величезне незручність і короткий або тривалий період болю і дискомфорту – все це прямий результат травми.

Плюс, є довгий список можливих медичних витрат. Наприклад: Лікар / мануального терапевта, відпускаються за рецептом наркотиків законопроектів, Швидка допомога, догляд швидкої допомоги, лікарні або клініки, фахівців і / або стоматолог, лабораторія комісії та послуги, діагностичні тести, рентгенівські промені і (КТ), протези або хірургічні апарати ( тростини і милиці), фізіотерапія, зареєстровані і / або практичні збори Медсестра, марлі та стрічки, Ace Бинти всі з яких страхова компанія повинна оплатити подобається їм це чи ні!

Крім того, креми, лосьйони, мазі, бальзами та мазі, і т.д. (У разі, якщо пані у вашому житті застосувати будь-який з них, щоб вашу біль у тілі, я шкода говорити вам це, але праця його буде не рахунок ви можете вимагати).

Ви повинні бути компенсовані страховою компанією все вище: Це правда, що дуже невеликий відсоток дорожньо-транспортних пригод викликати великі, серйозні травми, але це не означає, що ви не повинні бути оплачені велика, серйозна баксів!

ЕКСПЕРТИЗА лікарем СТРАХОВА КОМПАНІЯ: Претензії Настроювач Генрі Жорсткий Ніс Rock Solid страхування, як правило, намагаються надути наполягаючи, що він хоче, щоб ви бути розглянутий лікарем за своїм вибором, місцеві медичні аферист всіх часів, д-р . Nuttin ‘Неправильно. Остерігайтеся таким проханням. Лікарів, що працюють у страховій компанії славляться заявивши, що в доповіді їм платять великі гроші, щоб виконати: “Там немає об’єктивної основи», для ваших скарг.

Ви не повинні погодитися бути розглянуті Неправильний доктор Nuttin. Rock Solid страхування не може наполягати, що ви представити до лікаря на обстеження, якщо ваші претензії насправді не стане формальним випадку суд. Так, тримайте землю, поки Ваш лікуючий лікар, Оле “Doc” Комфорт, що не випустив вас. Після цього все в порядку погодитися бути розглянутий, тому що до того часу ще не занадто пізно! Стільки часу вже пройде це буде неможливо для доктора Неправильно, щоб мінімізувати біль, дискомфорт і страждання ваша травма викликала вас.

Що з цим робити ваші медичні рахунки, якщо ви зробите помилку, отримання юридичної допомоги від АДВОКАТ SHARP IM: Якщо ваш бути випадок, в якому немає ніяких сумнівів, що ви не винні, дати зрозуміти Юридичні Бігль ви найняли , І. М. Sharp, Esquire, що ви очікуєте його непередбачених Плата не поширюватиметься на те, що він відновлює для пошкодження вашого автомобіля, ваші медичні рахунки, та / або вашої компенсації втраченого заробітку. Скажи йому це збиток, який Ви зібрали б все одно – чи був він провадженні якого перебуває справа для вас або якщо ви оселилися його самостійно. Не смій бути настільки дурний, щоб вручити йому величезний відсоток того, що ви збираєтеся бути виплачена страховою компанією, будь то прокурор Sharp вів справу чи ні. Для цього є висота фінансової дурниці!

Ваші тілесні ушкодження: Це доведений факт, що переважна більшість дорожньо-транспортних пригод призвести до легких травм. У той час як тілесні ушкодження біль може бути спеціально виміряли межі того, що ви можете терпіти не можу. Кожен з нас має свій “больовий поріг” – тобто, точка, в якій ми починаємо відчувати фізичний біль. Кількість і якість болю ви відчуваєте, строго не залежить від тілесне ушкодження, заподіяне. Вона має багато спільного з вашим попереднім досвідом, наскільки добре ви пам’ятаєте його, і ваша здатність зрозуміти, що змусило вас, що біль, і його наслідки, востаннє навколо.

Напруг і деформацій збільшити фізичну біль плюс особистісна тривожність значно збільшить його. Є також емоційні реакції на травму. Тілесних ушкоджень не може не викликати певної міри до психічних розладів. Тривалості і тяжкості, що залежить від ряду факторів: типу особистості ви, зрештою наслідки травми ви забезпечено, а також життя або підкреслює сильні сторони ви відчуваєте в момент отримання травми. (Якщо ви не можете терпіти її, і вона займає порошку ви будете обробляти вашу біль краще, якщо ви дійсно копати пташеня, і вона кинула тебе для вашого кращого друга)!

Коли справа доходить до м’язових травм одна річ, яку ви повинні мати на увазі, що, коли одна частина тіла вимагає відпочинку (розіславши болю сигнал) і – навіть не усвідомлюючи цього – ви допомогти вашому організму, поставивши новий тягар на інші м’язи. Це стає складніше, тому що хоча ці м’язи, можливо, не були безпосередньо постраждалим в аварії, вони можуть все ще отримати содомії і виробляють багато болю через своєї нової ролі.

Застереження: Єдина мета цієї заяви рада, щоб допомогти людям зрозуміти двигуном автомобіля дорожньо-транспортних пригод претензій процесу. Ні, ні Ден Baldyga (назва журналу / Newsletter та / або веб-сайту) дає жодних гарантій будь-якого роду, при цьому вони не претендує на участь в наданні будь-якої професійної або юридичної служби, ні замінити адвокат, страхової регулятор, або претензії консультант або тому подібне. Там, де такі професійну допомогу бажано це відповідальності людини для отримання зазначених послуг.