страхування відповідальності

Якщо ви коли-небудь володів або позикових автомобіль, Ви вже, можливо, чули про таку річ, як страхування цивільної відповідальності.

Один з цих узагальнених фраз, які не завжди означає, що ви розумієте, що це насправді, тільки те, що ви, можливо, потрібно, щоб він.

Охоплення сама, кажучи простою мовою, цей транспортний засіб захисту від пошкоджень ви піддаються для.
З якої причини ви можете вирішити піти без страховки, де мандат, пам’ятайте, пенею може призвести до втрати водійських прав до істотних штрафів. Розумних витратах отримати це не робить фіскальної точки обходитися без автомобіля страхування цивільної відповідальності.

У той час як відповідальність розділена на дві частини, майна та тілесними, зажадав мандат призначають у кожному штаті, і наказав у всіх, але Вірджинія.

Це не означає, Вірджинія дозволяє їздити без технічного обслуговування. Це просто означає, що кожен рік плату замовити, якщо ви вирішили не робити цього. Як страхування відповідальності зберігає від фінансових amenabilities, страхування майна захищає вас від фізичних травм, у той час як тілесні захищає всі окупанти, крім драйверів, згадані на вашої політики.

При покупці страхуванні відповідальності, це завжди велика думка, щоб навколо магазину. Як і більшість речей, ціна може варіюватися від фірми до фірми. Розташування, вік, кредитна картка водія і є, а фактори, згадані в ціні.

Страхова компанія проситиме про ваше фінансове становище, то вони можуть визначити суму, яку ви повинні захистити себе. Крім того, ви могли говорити більш парасолька політику в якості доповнення захисту. Вартість, як правило, мінімальні, але це варто витрат, якщо ваше фінансове становище засвідчує його.

Зі страхової суми, зазначеної в три ряди цифр, наприклад 50/100/25, кожен зображує збільшення тисячі. Наприклад, вищезгаданий буде відображати $ 50000 тілесних ушкоджень на одну фізичну особу, $ 100 000 загальна тілесна і $ 25000 травмі.

Це все можливе вашої страхової повернеться в причині відповідальність. Штраф правило при рішенні є, що вам потрібно втратити, якщо потрапив у важку аварію за участю більш ніж одного транспортного засобу? Все, що понад вашої страхової суми піддає ваш індивідуальний гроші при висвітленні відповідальності.

Один досить часто задається питання стосується страхування відповідальності та прокат авто. Дві речі, щоб мати справу з, перш ніж орендувати автомобіль, зв’яжіться з справжнім страховим визначити, якщо ваш відповідальності покриває оренду і те, що франшиза буде.

Більшість індивідуальних дешеві авто страхування покриття відповідальності при використанні оренди транспортного засобу для використання, крім роботи. Інша претензія повинна бути в компанії кредитних карт ви використовуєте для підтримки оренди. Деякі компанії кредиту плати харчування рівень відповідальності дешеве страхування автомобілів тільки за рахунок використання картки.

Якщо ви помітили, що один або обидва поставки відповідного охоплення, страхування цивільної відповідальності виборних поставляються агентства з прокату авто не може бути необхідно.

Якщо ви не застраховані від третього джерела, більшість фірм з прокату відсортовані поставляти кількості стану підлоги. У всякому разі, ця сума, можливо, не відповідне для покриття всіх травм, які можуть статися.

Виборні покриття запропоновану в розмірі від $ 9-14 повсякденному зазвичай поставляє суму до $ 1,000,000 у власність і тілесні ушкодження.

Що б ви говорили про страхування, знаючи закони штатів, включаючи штрафи і витрати, пов’язані, не будучи забезпечені які набагато дорожче, ніж ціна без страхування цивільної відповідальності авто.