страхування відповідальності підрядника у Каліфорнії

Каліфорнія генерального підрядника страхування відповідальності необхідно, щоб стати ліцензію в якості незалежного підрядника або генерального підрядника в штаті Каліфорнія.

Страхування відповідальності підрядника була створена, щоб захистити власників і осіб, що беруть участь в робочій зоні. Страхове покриття зазвичай включає матеріальну шкоду, тілесні ушкодження, а також спільної відповідальності.

У Каліфорнії закон дуже ясно. Всі підрядники в тому числі генеральні підрядники та незалежних підрядників повинні мати страхування відповідальності підрядника у Каліфорнії. Підрядники повинні бути не молодше 18 років і мати не менше 4 років досвіду.

Без, Страхування цивільної відповідальності підрядника, в штаті Каліфорнія не видасть вам ліцензію.

Якщо ви підрядник, і ви відповідати мінімальним вимогам, ви можете отримати страхування відповідальності підрядника. Це найкраще, що ви знайти постачальника Підрядник страхування, перш ніж прийняти ваш випускний іспит.

Але що ж Каліфорнії страхування відповідальності підрядника охоплює? Почнемо з того, що це вид страхування, який захищає домовласника, де підрядник буде працювати. Якщо аварія сталася незастрахованих позов може коштувати тисячі доларів.

Страховий захист не зупиняється, коли робота закінчується, хоча, страхування відповідальності підрядника Каліфорнії буде залишатися в силі в разі аварії через неправильну установку або через помилку або гірше будівельних матеріалів.

Якщо ви потребуєте комерційної цитатою страхування підрядника в північній Каліфорнії, в Південній Каліфорнії або де-небудь між ними ви хочете, щоб переконатися, що всі мінімальні вимоги були виконані. Таким чином, ви покриті всі завдання ви робите.

Подумайте про те, останній проект будівництва ви були на. Всі носили каски і зрозумів, як небезпечно зоні будівництва було. У зв’язку з ризиком, який бере участь на цих будмайданчиках, Каліфорнія підрядника Страхування відповідальності має важливе значення.

Якщо співробітник отримав серйозну травму на роботі, рахунків може бути кілька сотень тисяч доларів. На додаток до цього, випадкової смерті збанкротить вашої компанії, якщо ви подали до суду за відповідальність. Ось чому дуже важливо, щоб у вас є відповідні політики страхування підрядника в силу, перш ніж почати роботу … щоб тримати всіх у безпеці і захищеності.

Як ви дивитеся на незалежних страхування цивільної відповідальності підрядника, є кілька важливих речей, які ви повинні будете мати, так що краще, щоб підготуватися. Нижче описуються інформації, що має бути зроблено, перш ніж записатися на прийом.

Почніть з розгляду вашого підрядника номер ліцензії на веб-сайті Каліфорнії підрядників. Постачальник підрядники страхування Ця інформація буде потрібно при покупці нової політики. Крім того, ви повинні мати інформацію для вашого попереднього постачальника страхування (якщо у вас один).

Агент Підрядник страхування необхідно знати всі види робіт ви робите. Якщо ви тільки живописцем, це буде все, що потрібно. Але якщо Ви звертаєтеся покрівлі, електричних та інших областях будівництва, ця інформація повинна бути надана, а також.

Різні ліцензії потребують різних ліцензування. У деяких випадках вас можуть попросити, щоб зламати області, які працюють. Нехай страховому агенту знати, якщо ви промислового, комерційного або житлового підрядника. Якщо ви потрапляєте в декількох категоріях, нехай вони знають, як багато часу витрачається на кожен тип.

Модернізація роботи, і нового будівництва мають різні зобов’язання, ваша страхова компанія буде потрібно знати це, а також. Крім того, вам буде необхідно надати втрата запускає звіт від вашого перед страховою компанією в разі, якщо вам потрібно більше, ніж $ 7500 в страхуванні.

Тим, хто хоче нажитися на пропозицію уряду, можливо, доведеться читати дрібний шрифт. На додаток до вашого підряднику страхування відповідальності, Каліфорнії та інших державних установ вимагають, щоб ви отримаєте додатково схвалення у вашій політиці.

Коли ви отримаєте свій контракт, урядове агентство ви працюєте з нададуть вам інформацію, яка повинна бути додана до вашої страхової документації. Потім вам потрібно буде довести цю інформацію до вашого страхового агента, який, у свою чергу, допоможе вам створити страховий поліс відповідно до специфікацій.

Каліфорнії страхування відповідальності підрядника може бути доступним, якщо ви не поспішайте, щоб порівняти котирування між страховими компаніями.

Якщо вам потрібно, подивіться на мінімальні вимоги страхування для вашої галузі в Каліфорнії, а потім виконати ці на даний момент. Ви можете збільшити ваші потреби страхування у час. Пам’ятайте, що страхування не тільки захистить вас, як людину, вона також буде захищати вашої компанії, а … той, який ви з таким трудом побудувати.