страхування водіїв підлітка охоплення може бути підвищена в результаті з них не приймає мито на високій аварійності

Більш молодим водіям, як правило жертвою надмірних премій по відношенню до молодих виймаючи водіїв страхування. Хоча це постійно перебуває ситуація премії могли піднятися вище після того, як було оголошено, що дуже небагато молоді водії отримують відповідальність за істотні звинувачення аварії і не міняти свою поведінку під час водіння якого споглядати численні небезпечні водіння.

Сучасні дослідження показали, що близько 44% молодих водіїв Великобританії вважають, що літні люди не були в безпеці на вулиці і 63% відзначили, що жорсткі заходи повинні бути в силі, як відняти у них ліцензії разом із забороною на водіння. Показники аварійності ростуть і більш молодий водіїв звинувачують літніх водіїв і так не в змозі дотримуватися правил безпеки заходи і змінити свої власні методи в той час як на дорозі.

Близько 45% молодих водіїв у віці від 17 до 23 сумніву вважали, що вони були в безпеці водіїв і незалежно від того, правда, що вони стикаються невеликі по вулиці класифікується себе як впевнені у своїй можливості водіння. Незважаючи на їх наполегливість молодих водіїв пов’язані з істотними показниками аварійності та 1, а хороша причина, чому може бути той факт, що 1 з 4 молодості водії-чоловіки відкрито зізнався водіння свого автомобіля після того, як випили або вживав наркотики. Приголомшливі 44% зізналися, що вони залізли в автомобіль на наступний ранок після великими споживачами сесії.

Хоча ці результати припускають, що молоді водії дійсно велику загрозу чотири з п’яти думаю, що вони цільові неправильно і несправедливо доведеться викласти більш високі премії за страхування автомобіля. Однак, ви відкриєте для себе деякі молоді водії доступними, хоча вони дотримуються закону та дотримуватися правил техніки безпеки та регулювання для трійника і ці драйвери повинні йти мають фахівець брокера з точки зору шукає найдешевше молоде страхування водіїв охоплення.

Спеціаліст брокер буде готова вести пошук на основі цих надання молодим водіям страхові покриття дешевше зарядів з додатковими стимулами. Поряд з пошуком дешевше страхування премій за молодого водія, людина може отримати благо вашої поради, ідеї та факти, що фахівець зробить доступним для більш молодий, що драйвер, який може допомогти, щоб підтримувати ціну вашої премії вниз.

Беручи складну програму водіння який особливо спрямовані на молоде водій може робити відмінності по відношенню до ціни в страхове покриття, як може від об’єму двигуна і марку і модель автомобіля молодий водій бажає застрахувати. За всі доказ, що ви єдині з безпекою знати молодим водіям є найбільш ефективним способом зниження цін на страхування автомобіля молодих водія і очевидно, переконавшись, що ви просто залишатися безпечної і безаварійної навколо дороги. Як і з будь-яким видом покриття страхового покриття, молоді водії страхування не є винятком, можливо, доведеться розглянути дрібний шрифт з політикою, перш ніж підписати навколо пунктирною лінії. Винятки можуть бути знайдені в дрібний шрифт, і він буде також повідомити вам, що є, і не тільки з покриттям і те, як багато страхового покриття буде коштувати разом з додатковим, який приходить пов’язаний з усіма страховими полісами.