страхування вживаного автомобіля

Коли ви отримаєте стандартний страховий поліс на транспортний засіб, ви фактично отримуєте цілий пакет різних типів страхового покриття. А там, як правило, певна ступінь гнучкості, коли справа доходить до зміни списку покриттів і сумами, кожен тип має.

Тим не менше, кожен держав, має свої власні закони в тому, що стосується найменшу кількість і вибір покриття водій повинен нести. У деяких штатах, вам доведеться надати документи, що підтверджують страхове покриття навіть при купівлі або реєстрації вашого транспортного засобу. Отже, щоб зробити довгий відповідь Коротше кажучи, ви повинні будете купити страхового покриття незалежно від того, наскільки дешево ваша поїздка виходить.

Страхування відповідальності потрібно в кожному штаті.

Яку відповідальність охоплення будь страховий поліс робить, захищає вас у фінансовому відношенні від будь-яких претензій на відшкодування збитків, які можуть виникнути в результаті автомобільної аварії, яка викликала інший збиток партії або тілесних ушкоджень. Існують обов’язкові мінімуми цього типу покриття, встановленими державними органами індивідуально, які варіюються від штату до штату значно. Однак ці мінімальні суми ніколи не достатньо, щоб забезпечити повне охоплення в разі серйозної аварії, і, звичайно, це буде ваш гаманець, який доведеться сплатити різницю. Ось чому фахівці зі страхування рекомендую отримати набагато більш високий розмір відповідальності покриття у випадку, якщо ви хочете бути надійно захищені від будь-яких претензій.

Деякі типи покриття є обов’язковим у деяких штатах, в той же час тільки вибір в інших.

Такі типи покриття, як правило, медичне страхування платежів і незастрахованих / недострахуватися автомобіліста охоплення. Медичне страхування платежів платить, як видно з назви, для будь-яких медичних рахунків, що ви, члени вашої родини або пасажирів особі після поранення в автомобільній аварії, які беруть участь застрахованого транспортного засобу. Незастрахованих / недострахуватися автомобіліст сплачує за шкоду, заподіяну в результаті аварії з вини водія, який не має страхування автомобіля або не має необхідної кількості покриття. Рішення, який тип покриття вам потрібно і що суму, щоб отримати залежить від ваших особистих потреб і ситуації на дорогах у вашому районі. Рекомендується проконсультуватися з вашим страховим агентом з цих питань.

Зіткнення і всеосяжний охоплення не є обов’язковим у просто всіма державами.

Зіткнення і всебічне висвітлення у вашій страховий поліс автомобіля платить за збиток, нанесений вашому автомобілю з інших причин, ніж фактичні дорожньо-транспортних пригод. Вони можуть включати стихійних лих, як пожежа, повінь, землетрус, гроза, або зіткнення з тваринами і птахами, Цей тип автомобіля страхове покриття також платить за крадіжку. Однак це де вартість Вашого автомобіля грає велику роль. У разі вживаного автомобіля, який коштує менше, ніж $ 1000 це просто не можливо, щоб ви мали зіткнення і всеосяжний охоплення, тому що після того, як франшиза віднімається вам заплатять фактичної вартості автомобіля (навіть якщо він повністю зруйнований). І беручи до уваги премії вам доведеться платити кожен рік це не кращий спосіб заощадити на автострахуванні там.