страхування велосипеда і поширених питань, що задаються

Велосипед страхування є те, притаманні ринкам, що розвиваються, що дивно, якщо врахувати, деякі з останніх вуглецевого волокна рамці велосипеди і колісні пари стоять тисячі фунтів / євро або доларах. Як страхові компанії стали більш кмітливими про цей ринок, не може бути величезна кількість різницю між тим, що політика охоплює і те, що інша політика буде охоплювати.

Як приклад, велосипед страхування від одного страховика може бути $ 5 в місяць, але він не пропонує платити ні в яких витрат відповідальності у разі аварії, і дійсно націлений на тих, турбуються про те, їх велосипед вкрадений. Інші політики може бути $ 15 на місяць, але спрямовані на громадське страхування цивільної відповідальності, а не крадіжки або пошкодження. Велосипед Страхування не є поширеним явищем в деяких країнах і сайти порівняння цін справді не почали порівнювати пропозиції велосипед страхування; так що знайти гарну справу для вашого велосипеда може бути щось на зразок проблеми.

крадіжки або пошкодження страхування

Якщо тримати ваш велосипед безпечним є більш пріоритетним для вас, ніж аварії відповідальності не можуть бути обережні, щоб перевірити вміст Вашого будинку політиці та / або зверніться в страхову компанію, щоб переконатися, що він ще не включений. Якщо Ваш велосипед не вказано на політику, яку ви, ймовірно, буде обмежено кількість можна стверджувати, хоча. Якщо ваш велосипед особливо дорого це гарна ідея, щоб розглянути питання про включення циклу кришку ваше супровідний домашнього майна в якості додаткового. Часто це буде коштувати в районі $ 10 – $ 15 в місяць більше, але якщо ваш велосипед вказано на політику, то принаймні вона забезпечує душевний спокій, якщо його одна річ, на злодіїв. Одна важлива річ, щоб подивитися, чи є ваш страховий поліс покриває ваш велосипед від дому. У всьому світі мільйони велосипеди крадуть з вулиць, парків і робочих місць щороку від нічого не підозрюють власників. Остерігайтеся, якщо ваш велосипед не забезпечена блокування в той час як далеко від дому, будь-який страховик не може охоплювати вас.

страхування подорожей для велосипедів.

Якщо у вас є вдома / орендарів страхування, перше, що потрібно зробити, це перевірити ваш страховий поліс, щоб побачити, чи дійсно ви покриті ви під час подорожі. Якщо це так, переконайтеся, що у вас є достатнє охоплення для вашого велосипеда в якості окремого пункту і зрозуміти, чи є винятки ви повинні бути в курсі.

Якщо у вас є конкретні страхування подорожей для вашого велосипеда або планують прийняти його, переконайтеся, що ваш велосипед як окремого пункту має достатньо страхового покриття вам потрібно. У випадку втрачається у дорозі, пошкодження або крадіжки і т.д. розслідування політики будь-якої з авіакомпаній та транспорту самих операторів щодо загубленого / пошкодженого багажу. Будь пункт, швидше за все, лише прикривати на певну суму їм і суб’єкта до адекватно маркованих і належним чином упаковані.

А як щодо страхування цивільної відповідальності?

Відповідь буде варіюватися від країни до країни. Якщо ви потрапили в аварію з іншим велосипедистом, автомобіліст або пішохідної наслідки фізично та фінансово може бути травматичним. Незалежно від того, хто може бути винен, без громадського страхування цивільної відповідальності Ви можете розміщувати себе в незручне становище судів, правових та медичних витрат без будь-яких спосіб оплати або отримують адекватної компенсації за шкоду і втрати. Ваше власне громадське страхування цивільної відповідальності може застрахувати не тільки, якщо ви знаходитесь у вині, але якщо інша сторона, винна не має або недостатнє охоплення.

У деяких випадках, якщо у вас є страховка побутової та / або автомобільного страхування ви могли б сховатися від суспільної точки зору відповідальності. Ми не можемо коментувати з юридичної точки зору так що ви повинні попросити вашого страховика Яке покриття вони забезпечують; при поїздці на велосипеді.

Переваги страхування велосипед

Є безліч переваг, які мають велосипед страхування бо дуже багато крадіжок і нещасні випадки відбуваються щороку і велосипедистів без страхові поліси залишаються в скрутному фінансовому становищі.

Це гарна ідея, щоб піти в страховій компанії, які вже застрахувати велосипедистів. Вони повинні також запитати вас, якщо ви можете довести, ваш велосипед і досить сильно дбають про те, який замок ви використовуєте, щоб зафіксувати його, коли ви випити чашечку кави з друзями або залишити його поза роботою.

Не приймайте страхування вашого велосипеда легко, це може заощадити вам тисячі доларів, якщо ви потрапили в аварію.