страхування ваші кошти до існування, а також ваші ван

Попит на ван страхування була на підйомі з 2006 року, загальнонаціональне дослідження, проведене Norwich Union Пряма виявили, що нове покоління бізнес-професіоналів стає. Опитування понад 500 водіїв ван показав, що всупереч поширеній думці ван драйверів піклуються про своє здоров’я, добре освічені і доглянутими професіонали, які регулярно використовують їх фургон в якості мобільного офісу.

Сприйнятті британських власників ван будучи чоловіком був зруйнований, оскільки 35% опитаних становили жінки, 53% з них за наймом в порівнянні з 44% чоловіків. Жінки, мабуть використанням фургони для розширення або розширити свій бізнес.

Ван стає більше, ніж просто автомобіль, бути оснащений обладнанням, мобільний офіс в багатьох випадках, з канцелярські приналежності, документи та ноутбуки. Попит на конкурентоспроможною ван страхування також на підйомі разом з підприємницьким зусиллям багатьох власників фургона.
Джилл Вілліс, Norwich Union Пряма ван менеджер з маркетингу, сказав: “Вплив, яке ван водіїв власника надають на зростання підприємництва у Великобританії має значення; ван приватник є набагато більш складної бізнес-оператора, ніж деякі люди були підстави вірити в минуле. Ван страхування є одним з наших найбільш швидко зростаючих секторів, і ми раді, що це дослідження допомогло розвіяти міфи старої “білий фургон людини».

“Ефект цього зростаючого сектора можна побачити у всьому бізнес-індустрії з ван водіїв-власників продовжує відігравати важливу роль у підтримці економіки”.
Водій фургона є важливим сектором ринку для страховиків, хоча це часто упускається з виду, з ван будучи одночасно методом транспорту і мобільного офісу, конкурентоспроможні премій і комплексні пакети необхідні для власників. Ідея використання ван як робочого місця не нова, хоча, здається, зняли у Великобританії за останні роки.

Він пропонує дешевшу альтернативу, ніж оренда приміщень у зв’язку з доступними схеми фінансування, такі як забезпечені кредити, доступні на купівлю автомобіля, це ідеальний маршрут для підприємців-початківців, які потребують мобільному елементі.

Обстеження Норвіч союзу покрита ретельну перерізу підприємств від сантехніків до флористів та обслуговує будівельників, і результати розвіяли будь-які стереотипи ‘білий фургон людини ». Наприклад майже чверть учасників мав ступінь, 25% мали O рівнів або випускних іспитів у школі і 20% мали рівні, здається, білі фургони призначені не тільки для неосвічених.

Ломая інший стереотип власників ван обстеження показало, що здорова дієта завоювала жирну ложку смажити ДБЖ, при цьому майже третина насолоджуючись мюслі або вівсянка на сніданок. Зображення свідомого, а також здоровий спосіб життя 6% воску регулярно і 3% чоловіків мають Регулярний догляд за обличчям. Ось це той, який не пішов би вниз занадто добре на laddish будівельний майданчик!

Для тих, хто використовує їх фургон для ділових цілей важливо, що їх фургон страховий поліс покриває їх для роботи і розваг. Зіткнення освітлення також є важливим фактором, якщо ваш фургон всі або частину вашого бізнесу, і це з ладу в результаті нещасного випадку ваш бізнес буде швидко порушені, і гроші будуть втрачені.
Деякі страховики пропонують люб’язно автомобілів у той час як будь-який ремонт, мають місце, і деякі з них будуть гарантувати роботу буде проходити якомога швидше. Всі ці фактори власника фургона повинні розглянути, перш ніж вибрати страховика.

Страхові поліси сильно варіюватися від компанії до компанії в кришці вони забезпечують, наприклад, страхування майна, яке для професійних є невід’ємною частиною покриття їх фургоні. Якщо працівник втрачає свої інструменти він не зможе працювати, навіть якщо у нього є підмінний автомобіль. Страховий ринок характеризується високою конкуренцією у зв’язку з великим попитом, і пакет повинен бути ретельно проаналізовані, зрештою це ваше життя під загрозою.