страхування вашого першого автомобіля

Отже, ви пройшли іспит з водіння! Вітаю, ви тепер вільні, як птах, а не доведеться витрачати ні копійки на інший уроки водіння або випробувань. Те, що ви повинні будете витратити гроші на даний час, хоча це нове страхування автомобіля, податки, бензин і автомобіль … ах добре. На жаль, це часто як це, коли ви отримаєте свій перший автомобіль і за рахунок страхування автомобіля може бути неймовірно складною для знову прийнятих осіб робить його все важче і важче для них, щоб почати роботу. Хоча це так, однак, є, звичайно, способи ви можете зробити це легше на себе, щоб переконатися, що ви отримуєте найдешевша пропозиція можливо.

Є кілька причин, що ваш перший автомобіль завжди буде вашим найдорожчим, щоб застрахувати. Найбільш очевидними з них, на жаль, той факт, що нові драйвери статистично мають більше нещасних випадків – що цілком природно, якщо вони до цих пір досконально. Це також йде подвійна для чоловіків, які знайдуть, що їх страховка значно дорожче через кількість молодих гонщиків хлопчика губить його для всіх інших. Так погано це, що деякі страховики беруть лише жінок на всіх. Інша причина, що страховка для першого автомобіля часто високо в небо, що тих, хто тільки отримання автомобіля, як правило, досить молоді – і молоді водії знову статистично більш схильні аварії. Останньою причиною є те, що нові драйвера не мали можливості будувати немає претензій бонус, який присуджується за акуратного водіння і значно знижує котирування для літніх водіїв.

Таким чином, перший спосіб знизити страхування автомобіля повинна бути жінкою. Це не проста робота, але вона, звичайно, працює близько половини населення. Як тільки це буде для того, має сенс отримати цитати зі страхових компаній, які спеціалізуються на жінок-водіїв, оскільки вони можуть дозволити собі часто пропонують більш низькі ставки – хоча це не завжди так, в залежності від компанії, а також інших факторів. Таким чином, ви вже переїхали себе в демографічному, що ставить вас на менший ризик дорожньо-транспортних пригод.

Крім того, необхідно, щоб продемонструвати в страхову компанію, однак, що ви не “любитель швидкої їзди. З цієї причини дуже важливо, щоб не змінювати свій автомобіль в будь-якому випадку зі спойлерами, неонові або сплавів, як будь-який з цих речей може значно збільшити вашу цитату. У той же час ви повинні також шукати автомобіль, який має менший двигун, де це можливо, і страхування на 1,0 літровий двигун завжди буде нижче, ніж у 1.4 3.0. Це знову ж таки тому, що вона припускає, що ви водій, який любить швидку їзду, але в той же час змушує вас більше шансів потрапити в аварію для цього і збільшується автомобіля “Ніка-здібності.

Нарешті, вам потрібно, щоб продемонструвати страхової компанії автомобіль, який ви технічно досвідченими і навряд чи зробить помилки, пов’язані зі статусом нового драйвера. Один із способів досягти всього цього, це прийняти “Pass Plus”, яка дає вам додаткову сертифікацію за невелику ціну і вчить вас додаткові навички, такі як керування автомобілем на автомагістралях. Показуючи це, щоб ваші страховики часто можна збити вашу цитату, а разом з іншими поради вище ви можете зосередитися на свободу новий автомобіль приносить вам і допомогти вашим бідним батькам спокійно відпочивати, в той же час.