страхування вашого життя після перенесеного раку

Якщо вам вдалося вижити раку і повністю відновитися з умови страхування, то ваше життя стане більш реальним для вас. І є певні стратегії, які ви можете використовувати для зниження вашої премії. Яка, безсумнівно, як правило, вище у вашій конкретній ситуації.

По-перше, ви повинні зібрати всі медичні документи, які ви можете перш ніж ви дійсно звернутися за страховий поліс. Ви повинні володіти всі записи, починаючи з першого діагнозу фактичні запису вашого лікування і відновного періоду. Більш докладний раку ваша історія буде в документах, – тим краще. Це дозволить страховій компанії, щоб отримати повну картину про своє здоров’я і краще ослів ризику, який вони приймають, застрахувавши своє життя. Це також зробить ваш додаток процес набагато швидше. Страхові компанії, як правило, цінують їх майбутніх клієнтів, які готові надати якомога більше інформації по мірі необхідності при застосуванні. Коли є не так багато інформації страховики, як правило, отримують підозріло, і це може бути відображено у вашій премії. Так що вашій першій цілі ви повинні прагнути, є забезпечення компанії, що ви абсолютно здорові і представити докази вашого успішного лікування і відновлення.

По-друге, ви повинні надати докази того, що ви виконали план лікування ваш лікар точно як наказано. Наприклад, якщо ваш лікар попросив вас відвідати його для регулярної перевірки протягом року після лікування, і ви не з’явився, краще зробити цей візит, перш ніж подати заявку на виплату. Більшість компаній не погодиться застрахувати вас, якщо вони не мають результатів такої перевірки. Навіть якщо ви пройшли медичне обстеження, і ви планується мати наступний незабаром після ви насправді застосовується для страхування життя, страхова компанія все одно буду чекати результатів запланованої перевірки, перш ніж дати вам відповідь.

По-третє, ви повинні ходити по магазинам навколо, перш ніж прийняти рішення. Багато покупців, як правило, щоб отримати їх страхування життя від компанії, яку вони вже отримують інші форми страхування від (автострахування, страхування житла). Тим не менш, ви повинні дивитися на котирування страхування життя від компаній, які спеціалізуються на наданні страхування життя в першу чергу. Отримайте так багато цитат, як ви можете і порівняти всі умови, крім можливих швидкостей. Різниця може бути дуже важливо, і це не тільки ціна, що має значення – ви хочете розглянути ваше покриття суми і спеціальні положення для того, щоб переконатися, що ви отримаєте всі переваги, як очікувалося.

По-четверте, якщо є можливість для Вас, щоб застрахувати своє життя під групову політику – піти на це. Деякі профспілки, професійні асоціації та інші групи забезпечують групу політику в галузі страхування життя, особливо, якщо ви працюєте на високому роботу ризику. Така політика, як правило, більш низькі страхові внески, ніж окремі політики.

По-п’яте, думати про «якісних» політики в разі, якщо ви не можете дозволити собі отримувати всі переваги смерті. Така політика спочатку забезпечити тільки премії та частина допомоги в разі смерті у разі, якщо людина вмирає у зв’язку із станом, яке було присутнє до політики було фактично підписано. У разі, якщо людина вмирає після певного періоду, страхова компанія буде виплачувати всі переваги навіть якщо це було у зв’язку із станом, як рак.

Пам’ятайте, що це можливо, щоб отримати ваше життя застрахована, навіть якщо ви постраждали від раку і вижив. Пред’явити документи, хороший стан здоров’я і вибрати краще з політики, щоб отримати низькі ціни!