страхування вашого життя після діагнозу раку

За оцінками, більше 1,4 мільйона пацієнтів з діагнозом різних типів раку в США кожен рік, у результаті чого 560 тисяч смертей. Але у випадку, якщо вам вдасться пережити це ризиковане стані без відлюдництва вам все одно доведеться ще одна велика проблема на ваших руках – страхування вашого життя.

Страхування власного життя може бути вельми неприємною для хворих на рак, але це не обов’язково означає, що це неможливо. Ймовірність отримання хорошого політика залежить від безлічі факторів, таких як тип раку, стадії лікувався у і навіть сам план лікування. І є прямий зв’язок між темпами вам доведеться платити і як вона, швидше за все, для вашого раку, щоб вилікуватися. Наприклад, більшість страхових компаній не вважають рак шкіри як серйозну хворобу і маючи історію він може навіть не впливає на Ваші премії взагалі.

Ті пацієнти, яким був поставлений діагноз раку грудей або простати на стадіях піддається лікуванню може як і раніше покривають їх життя, що підпадають під “стандартний” рейтинг, якщо все в порядку. Однак, ті, з лейкемією або раком товстої кишки, будуть класифікуватися як “неякісні” або “високі неякісні” (що означає більш високі ставки), або навіть отримати відмову в обслуговуванні. Пацієнти з метастазами форм раку майже завжди отримати відмову. Це відноситься і до тих, хто ще проходять лікування раку, незалежно від типу і стадії.

Як отримати дешеве страхування життя, якщо ви пережили рак?

У разі, якщо ви пережили рак, у вас є більше причин для покупки страхування життя. І ось кілька порад про те, щоб зробити його і легше, і здійснимо для Вас:

1. Компіляція всіх своїх медичних документів, звітів і навіть рецепта етикетки, особливо якщо вони пов’язані з раком. Ваша страхова компанія повинна мати всю інформацію про ваш стан і просить його раніше все пізніше. Допомогти вашому страховику всі записи означає, що додаток процес буде швидше, і ви буде розглядатися як з меншим ризиком. Страхові компанії дуже підозріло, коли клієнти не хочуть надати всю інформацію, і, як правило, стягують додаткову плату за свої послуги. Так що не зробити таку помилку і співпрацювати для кращої ставки по страхуванню життя.

2. Співпрацювати з вашим лікарем, навіть якщо воно є рутинної перевірки після лікування. Ваша страхова компанія, швидше за все, чекати результатів перевірки перед підписанням вас. Так що чим раніше ви платите лікарю Відвідати краще.

3. Отримайте пропозиції від різних постачальників, і чим більше, тим краще. Страхові компанії мають різні методи розрахунку їх ризики і якщо одна компанія класифікує вас як дуже високий ризик, інший може розглядати вас як стандарт. Використовуйте це у ваших інтересах і по магазинах навколо.

4. Якщо ви можете отримати варіанти страхової групи від будь-якої організації, ви робите його частина буде кращим варіантом для вас. Колективне страхування завжди має більш високу частоту і більш пільговий підхід від постачальників.

5. Думати про те, «якісних» політики (за умови, обмежені вигоди) у разі повного допомог у разі смерті не допускаються. Адаптована політика має особливі періоди. Якщо застрахована особа помирає протягом цього періоду у зв’язку з раком стані, то політики будуть платити тільки частину з нагоди втрати годувальника. Якщо людина вмирає після періоду у зв’язку з ще однією умовою, політика буде платити всю свою номінальну вартість.