страхування вашого життя під час відвідин ризиковані місця

Багато американців подобається подорожувати за кордоном, а в той час як деякі люди вважають за краще традиційні туристичні напрямки у всьому світі, інші вирішили відвідати менш привабливим, а іноді й ризиковані місця під час їх відпусток. Крім того, деякі люди йдуть в такі місця, як Іран, Ліван або Сомалі в якості робітників або для інших цілей, і це неможливо заборонити їх відвідування цих місць. Однак, коли збираються такі ризиковані країни, ви повинні чітко розуміти, що не всі страхові компанії будуть готові покривати вашого життя і вам може бути відмовлено охоплення, якщо Ви повідомите їм про свої плани.

Існують спеціальні компанії, що спеціалізуються на високих ризиків страхування подорожей і закрию тебе за більш високу ціну. Однак, якщо ви були охоплені попередньою ви все одно отримаєте всі переваги у випадку, якщо щось відбувається з вами під час вашої подорожі, і ви повідомили страховику про ваші плани подорожі при підписанні політики.

Звичайно, не всі країни можуть бути класифіковані як високий ризик, тому що має бути поєднання чинників для Державного Департаменту США до списку країн, як ризикованим місцем для американських громадян, щоб відвідати. Перелік таких країн оновлюється на регулярній основі і можуть бути знайдені на сайті Держдепартаменту.

А ось 15 з найризикованіших країн для відвідування, де ви можете мати проблеми з страхування життя:

– Іран: У цій країні є політичні конфлікти з США і немає ніякої дипломатичної підтримки громадян США в Ірані. У деяких частинах країни населення дуже вороже по відношенню до американців, які можуть проявлятися через переслідування або арешту.
– Афганістан: ця країна перебуває в стані війни і постійної небезпеки терактів робить його одним з найбільш небезпечних країн для відвідування в цілому.
– Кенія: високий рівень злочинності в цілому і ризик терористичних актів по відношенню до американців зробити Кенії дуже ризикована країна піти. Теракти з використанням смертників, грабежі та викрадення людей може зробити ваше життя страхова компанія порожнечу політику Ви йдете туди.
– Еритрея: уряд цієї країни обмежує іноземців виходити за межі столиці Амара за кордону напруженість у відносинах з сусідніми країнами.
– Центрально-Африканська Республіка: Бандити, повстанців і браконьєри значно підвищують ризик стати жертвою насильницьких дій. Уряд не в змозі забезпечити будь гарантії безпеки, оскільки він не контролює ситуацію в країні.
– Ємен: Ця країна відома своєю сильною антиамериканської прокламації, а також є домом для багатьох фундаментальних мусульманських груп активістів.
– Ірак: Незважаючи на те, що війна закінчилася в Іраку, повсякденного насильства і терористичних атак роблять його дуже небезпечним, щоб відвідати цю країну.
– Пакистан: численні групи бойовиків, таких як Аль-Каїда і Талібан дуже активні в цій країні. Постійні сутички між цими групами та урядом збройні сили представляють собою реальну загрозу для відвідувачів.
– Судан: Військові дії між урядом і повстанцями присутній по всій країні. Крім того, існує високий ризик насильства та викрадення людей.
– Сомалі: Цивільні заворушення, злочинність і насильство присутні по всій країні. США не має дипломатичних представників у Сомалі, з тим воно не в змозі допомогти громадянам США там.
– Мавританія: Infamous терористична група Аль-Каїда активізувала свою діяльність у цій країні, і частина його населення стало досить ворожу по відношенню до американців.
– Ліван: американці стали жертвами терактів у цій країні.
– Гвінея: внутрішня ситуація дуже нестійка і високий ризик насильства і раніше присутня.
– Колумбія: постійні сутички між урядовими силами і наркокартелів робить його дуже нестійким і сильне місце.
– Нігерія: високий рівень злочинності і постійні внутрішні конфлікти роблять його дуже небезпечною країною для всіх відвідувачів.