страхування вашого життя в Техасі

Коли люди воліють страхувати свої життя це може бути прийнято як одна з форм повного піклуватися про своїх близьких, тому що такі страхові поліси захисту утриманців від втрати доходу у зв’язку зі смертю страхувальника. Це ефективний спосіб забезпечити іпотечні кредити, догляд за дітьми, освіти та інших дорогих послуг, які буде важко платити за в разі, якщо основне джерело доходу для сім’ї перестає існувати. Крім того, деякі види страхування дозволяють це накопичення коштів на ощадний рахунок, який надалі може бути використана в якості інвестиційного інструменту для різних цілей. Багато людей використовують цей вид страхування в якості альтернативи пенсійні плани, але можливості не обмежуються лише цим.

Для того, щоб застрахувати своє життя в Техасі, ви повинні переконатися, що компанія або агент ви з нетерпінням чекаємо роботи з ліцензований для діючих в державі на Техас Департаменту страхування (TDI). Для того, щоб переконатися, що все, що вам потрібно зробити, це зв’язатися з TDI підтримки клієнтів по телефону (1-800-252-3439; 463-6515 в Остіні) або відвідайте офіційний сайт www.tdi.state.tx.us. Після того як ви переконалися, страхової компанії ви можете зв’язатися з нею безпосередньо або працювати з страхового агента або брокера, щоб допомогти вам визначити, що страховий поліс є найбільш підходящим для ваших потреб страхування.

Перш ніж підписувати будь контракти чи політики зі страховою компанією, ви повинні бути інформовані про свої права клієнтів, які дають вам деякі переваги, які можуть бути вельми корисні в певній ситуації. От ваші права як покупця страхування життя в Техасі:

Підкажіть виплати пенсій. Страхова компанія повинна обробити вашу претензію протягом 15 днів з дня її подання, і надати вам результат протягом 45 днів або давати пояснення, якщо є будь-які затримки. У випадку індивідуального поліса страхування життя, компанія також повинна виплатити відсотки з нагоди втрати годувальника, які надаються політики.

Завдяки оплати премії. У Техасі політики страхування, незалежно від того, що це дешево, страхування життя або дорогих безперервне покриття, мають 31-денний пільговий період, який починається після того, як ваша премія дати платежу, в якій ви в змозі покрити премії без будь-яких додаткових зборів. У разі, якщо застрахована особа помирає протягом цього періоду, особі, зазначеній у політиці автоматично отримує з нагоди втрати годувальника з віднімаються суми через премію.

Політика недійсною. Ви можете продовжити політику після того, як закінчився протягом п’яти років відповідно до законів Техасі. Тим не менш, ваша страхова компанія має право вимагати додаткових зборів, а також поточної перевірки стану здоров’я, перш ніж надати вам знову з охопленням.

Пам’ятайте, що загальні правила застосовуються покупці страховки в Техасі, а також. Для того, щоб знайти дійсно хорошу політику, яка буде відповідати вашим потребам за розумну ціну, яку ви до цих пір немає кращого варіанту, ніж котирування по страхуванню життя. Постарайтеся отримати як багато цитати з різних компаній, як Ви можете, щоб мати детальне уявлення про пропозицію на місцевому ринку. Але завжди, не забудьте перевірити, якщо компанія має ліцензію на роботу в Техасі до підписання будь-яких контрактів чи політики. Бути розумним і обережним покупець, вона завжди платить, щоб побути одній!