страхування вашого життя, а ви один

Якщо ви запитаєте людину, яка не одружений і не має дітей про свої думки про страхування свого життя, то відповідь буде визначено плутанини. Факт в тому, що молоді люди, які здорові і знаходяться тільки на початку своєї кар’єри і життя рідко замислюємося про смертність і відповідних страхування зокрема. Однак є деякі тенденції, які вимагають серйозної уваги:

Провідних причин смертності у віковій групі від 20 до 34 років у США в 2009 році, були нещасні випадки, самогубства, вбивства, раку, серцевих захворювань і ВІЛ. Ці чинники не можуть бути передбачити і фінансовий тягар такої ситуації можуть бути дуже серйозними. Хоча, це цілком зрозуміло, що молоді люди починають думати про страхування життя, коли вони одружуються і розробити більш фінансові обов’язки по відношенню до інших.

Купівля страхування в більш ранньому віці має свої переваги, хоча. Чим старша людина стає найменш ймовірний своїм здоров’ям, щоб бути у хорошому стані, і це буде впливати на курс. Крім того, різні вікові групи мають різну тривалість життя і з віком людина завжди буде більше платити за страхування власного життя, навіть якщо вони все ще мають прекрасне здоров’я. Ось чому багато експертів радять страхування починається раніше зі страховими для того, щоб переконатися, що ставки будуть нижче, коли фактичний вік прийде нужда.

Кращий спосіб почати, щоб отримати термін страхування життя, яка гарантує продовження після закінчення терміну. Довгострокової політики, як правило, набагато дешевше і ви можете вибрати будь-який термін, який ви хочете. Більшість експертів рекомендують починати з десятирічним планом рік, ніж буде запевнити вас з охопленням до точки, коли у вас вже є сім’я, і ​​починають відчувати необхідність страхування життя.

Чим старша людина стає більше обов’язків вони розвиваються по відношенню до інших. Один з найбільш поширених фінансових зобов’язань у людини є іпотечний кредит. Люди використовують іпотечного фінансування покупки їх будинок і термін виплати може тривати протягом десятиліть. Що робити, якщо людина помирає протягом цього терміну? Всі фінансові зобов’язання будуть автоматично переведені на чоловіка або утриманців, і це може бути досить важко впоратися з фінансовою. Страхування життя часто пов’язані з іпотечним рахунках і можуть бути використані для забезпечення іпотечні виплати.

Інший Роль страхування довгострокового планування інвестицій. Всього життя політика і політики загального є гроші накопичення функцій, які можуть бути використані в якості фінансових інструментів. Ці особливості дають багато можливостей довгострокового фінансового планування для вашої родини. Ви можете інвестувати в акції або облігації, або можу запевнити своїх дітей з вищою освітою завчасно.

І все це починається, коли людина ще одне. Майте на увазі, що отримання страхування життя отримає дорожче з віком. Ви знайдете його важко отримати дешеве страхування, коли у вас вже є сім’я, діти і численні обов’язки. Так що це завжди краще планувати заздалегідь і отримати страховку, поки ви ще молоді і здорові, в будь-якому випадку це буде коштувати вам набагато менше, в цей період вашого життя. Не поспішайте, щоб вивчити ринок, порівняти різні пропозиції і отримати собі страховий поліс. Ви будете раді, що Ви зробили, коли ви стаєте старше.