страхування вашого домовласника політики – розчленований частина 1 з 5

Якщо страховий поліс вашого домовласника застряг в ящику столу, шафи або просто ховаються бездумно кудись, це, ймовірно, про час, щоб витягнути його, струсити з себе пил і переконатися, що він все ще відповідний сучасним вимогам. Ця стаття є першою в серії з п’яти статей, які допоможуть вам розшифрувати страхування вашого домовласника політики.

У кого є час, щоб праці шляхом розшифровки страховий поліс, коли будинок потребує чищення, паркан потребує ремонт, Fido потребує годування і діти повинні бути доведені до практики футбол?

Подивимося правді в очі. В кінці дня, єдине, що людина хоче читати, газету або гарну книгу. Читання страховий поліс своєї, безумовно, останнє, що у списку “гарячих читає”.

Зберігаючи страхування вашого домовласника оновлюються це гнітюча завдання, вона має першорядне значення. Як уже говорилося в попередній статті, не тільки це важливо, щоб купити страховку домовласника, це так само важливо знати, що, що поліс покриває.

Політики СТРАХУВАННЯ містити кілька різних зон покриття.
У цій статті, і деякі з найближчих, які слідують, допоможе вам розібратися в різних розділах межах страховий поліс вашого домовласника.

житлових покриття

Найбільш очевидним покриття є захист від пошкодження або знищення вашого житлового будови. Іншими словами, якщо ваш будинок зруйнований торнадо, пожежа, чи як там тебе поліс покриває, страхова компанія повністю замінює або ремонту вашого будинку.

У цьому розділі охоплення, найважливіша причина тримати страховий поліс вашого домовласника оновлюються тому, що в разі стихійного лиха, то страхова компанія відшкодує вам тільки за те, що ваш будинок застрахований.

Наприклад, ви купили додому і страховка домовласника п’ять років тому. Цілком імовірно, вартість вашого будинку збільшилася з моменту покупки. Якщо ви придбали політика страхування житла п’ять років тому і не оновили політику поточної вартості будинку для відновлення, то страхова компанія буде тільки відшкодувати вам ціну ви оплатили п’ять років тому. Отже, якщо ви купили будинок за $ 300 000, і що значення збільшилося до $ 500 000, ви втрачаєте $ 200000 – досить велика сума.

Зрештою, важливо тримати страховий поліс вашого домовласника оновлюватися, тому що ви хочете бути впевнені, ваш будинок застрахований на 100 відсотків від відновної вартості. (Деякі політики автоматично оновитися до поточної вартості вашого будинку. Чи ваш?) Хоча це легко, щоб вирішити, що пил над вашої політики з року в рік, майте на увазі, що приміщення його в бік може коштувати вам набагато більше, в кінці кінців. Страховий поліс вашого домовласника може зробити Heavy Reading, але це буде ще більш обтяжливими, це має бути застарілий.

Щоб читати більше статей про здоров’я, авто, страхування життя і домовласника, перевірити http://www.hometownquotes.com/insurance-articles.html.