страхування вашого бізнесу корита агент або онлайнової службою, що краще

Отримання страхової котирування і покупці поліса не виходячи з офісу за допомогою всього декількох клацань миші нічого нового в ці дні. Багато страхових компаній мають свою діяльність побіг в Інтернеті, і в той час як реальні переговори все ще переважають, число підприємств, використання онлайн-послуг страхування неухильно зростає. У разі, якщо власник бізнесу дотримується певних порад щодо купівлі цитування та страхування в Інтернеті, ця форма страхування покупки може запропонувати значну економію варіантів.

Те, що ви не знайдете в Інтернеті є страхового агента або брокера, який буде пропонувати цінні поради та рішення, мають рацію, коли вони необхідні. Він сказав, що наявність агента або брокера представляти Ваші інтереси страхування є хорошою інвестицією для бізнесу в довгостроковій перспективі. З іншого боку, економія, пропонованих онлайн продавців страхування може усунути цю різницю. Що дійсно необхідно, так це пильний погляд і детального порівняння Інтернет-магазинів і послуг страхового агента з різних точок зору.

Те, що клієнт отримує

При використанні послуг агента або брокера Є певні переваги він чи вона може запропонувати для бізнесу:

1. Візити в обличчя, щоб ваше підприємство.
2. Провести фінансовий аналіз ваших активів і зобов’язань з метою визначення того, яку політику з потребами вашого бізнесу.
3. Висловлює думки про місцеві і державних законів.
4. Представляють інтерес при подачі претензії.
5. Пропонувати рішення для уникнення можливих претензій.

При отриманні Вашого страхового онлайн, ви отримаєте такі послуги тільки у випадку інтернет-постачальника, має контракт з місцевим страховим агентом ви будете направлені в.

Страхування ціну

Це де онлайн правила страхування сцені. Починаючи з послуг автострахування, страхові компанії помітили, що люди шукають в Інтернеті послуги зі страхування у зв’язку зі значною перевагою – ціною. Саме тому купувати страховку в Інтернеті може бути дешевше:

1. Немає агента або брокера комісій.
2. Накладні витрати нижче.
3. Автоматичні платіжні системи дуже прості у використанні.
4. Страхування продається через менше число посередників немає взагалі.

Вибір страхових компаній

Там немає певного перемогти тут. З одного боку страхових агентів і брокерів пропонують обмежену кількість провайдерів страхового бізнесу. Агенти в цілому прив’язані до конкретної компанії, що становить лише його послуг. Тим не менш, знання і досвід у цих послуг дуже глибокі і обширні, що дозволяє отримувати дуже докладний аналіз і пропозиції, що стосуються вашої політики.

З іншого боку, сайти цитати страхування пропонують набагато різноманітний вибір страхових компаній, але без професії в глибокий погляд в пропозиціях. Це до вас, щоб вирішити, яку пропозицію хороші, а які ні.

Якість та безпека послуг

Дивлячись на результати пошуку в Google для страхового бізнесу, ви будете чітко бачити, що є багато усталених страхових компаній, що пропонують свої послуги в Інтернеті. Але кількість сумнівних сайтів, які не мають дійсного документа, що засвідчує їх якість та безпеку набагато більш переважною.

Тут страхових фахівців беруть приклад з точки зору безпеки та якості, тому що:

1. Страхових фахівців регулюються державою.
2. Страхові агенти і брокери несуть відповідальність і повинні слідувати рекомендаціям страховика.
3. Страхових фахівців володіти страхування своїх працівників.
4. Страхові брокери звичайно аналізують фінансовий стан підприємства, перш ніж пропонувати страхові послуги.

висновок

Після прийняття такого аналізу досі немає чіткої перемогу в цій битві. Обидва джерела для страхового бізнесу мають свої плюси і мінуси, і це до власника бізнесу, щоб вирішити, що його або її бізнес дійсно потребує і що таке Добро і чому. Як завжди, це питання особистого вибору в конкретній ситуації.