страхування вашого барі або таверні

При спробі застрахувати свій бар, таверна чи будь-яке інше місце, яке продає алкоголь, найголовніше полягає в плануванні все попереду. До продажу алкоголю для громадськості Вашого бізнесу автоматично бере участь у більш високу ступінь ризику того, що має бути оцінений з самого початку.

Отже, коли ви шукаєте спосіб для управління ризиками, що ваш барі або таверні зіткнеться під час роботи ви повинні задати кілька питань, перший:

Яка приблизно вартість вашого бару, в тому числі майно, обладнання та утримання?

Кращий спосіб оцінити ці витрати повинен розглянути значення замінивши весь бар, в тому числі обладнання, охолоджувачі, декор, інвентар, майно, будівлі і всі інші речі, якщо ваш бізнес буде руйнуватися протягом ночі.

Яка частина ділового обороту алкоголю буде взяти?

Страхова компанія, безумовно, вимагають надання звітів ваших продажів. Загалом, якби алкоголь займає близько 50% від вашого загального обороту або більше, вартість страхування вашого бізнесу буде дорожче. Тому переконайтеся, що ви знаєте точний відсоток продажів алкоголю у вашому барі.

Чи будете ви особливість будь рекреаційної діяльності на вашому барі?

Завдяки певним рекреаційної діяльності може дати вам важкий час отримати ваш бар застраховані з деякими компаніями, і якщо ви все ще вдається знайти політика, ставки будуть вищі. Страхові компанії оцінюють рекреаційні функції, такі як танець полюса, батути, піротехніка, кам’яних стін, басейнів і будь-яких інших відволікаючих чинників досить високі функцій, які підвищать ймовірність страхового відшкодування.

Чи будете ви найняти когось ще?

Якщо ваш бар буде відрізняти додаткових працівників, крім вас, ви, безумовно, вимагатиме компенсації страхування робітників з невеликим політики страховий бізнес, і це, можливо, навіть важливо, щоб отримати страхової групи здоров’я.

Чи Ви державні спеціальні закони магазин драма відповідальності?

Закони можуть істотно відрізнятися від одного стану в інший, і це стосується і відповідальності перед третьою стороною в разі травм, нанесених п’яний співробітник вашого бару. Так що настійно рекомендується вивчити місцеві рамки, перш ніж ви насправді купити і Y специфічний охоплення щодо цього виду відповідальності.

Чи буде ваш бізнес є автомобіль?

У випадку, якщо ваш бар або ресторан буде мати своє власне транспортний засіб, що використовується для доставки акцій або інших комерційних цілей, то вам доведеться купити комерційне страхування авто для цього автомобіля, а також, в іншому випадку вона не покриватиме стандартної авто страхування. Використання особистого транспорту для цих цілей не заборонено, але ви ризикуєте бути відмовлено покриття в разі аварії.

Чи є ваш бар, розташований в ризиковані області?

Якщо ваш бізнес знаходиться в районі, який схильний стихійним лихам ви повинні включити додаткове освітлення, щоб ваші страхування малого бізнесу, а також. Звичайно, це може бути велика річ, щоб мати кілька коктейлів прямо на пляжі, але буде ваш бар покриваються належним чином, коли урагани приходять? Переконайтеся, що він при купівлі страхування малого бізнесу.

Чи будете ви служити будь-які продукти, в барі?

Дивіться, якщо ваш барі або таверні буде служити будь-які продукти, і включають в себе відповідні покриття у вашій політики.