страхування ваших ювелірних виробів

У сучасному і чоловіки, і жінки все частіше покупці ювелірних виробів. Хоча ціни на деякі види ювелірних виробів дійшло, ці предмети залишаються дуже цінними. Якщо у вас є страхування домашнього майна, ви можете думати, що Ви повністю покриті, якщо щось трапиться з вашим ювелірних виробів. Часто це не так, або якщо ви потрапляєте, це буде тільки до певної суми. Дуже часто суми страховий поліс покриває не всю вартість ювелірних виробів втрачено. Інша можлива проблема в тому, що політики можуть бути охоплені тільки свої коштовності в разі його крадіжки зі свого будинку в результаті крадіжки зі зломом. Сядьте зі своїм страховим брокером і встановити, чи є покриття ваших ювелірних виробів під Вашою домашньою страховий поліс достатньо чи потрібно чи вам страховий поліс спеціалізованих ювелірних виробів.

На додаток до тільки покривається за певну суму або тільки якщо ювелірні вироби вкрадений, ви можете зрозуміти, часто буває занадто пізно, що вам потрібна оцінка сертифікат на ваші ювелірні вироби перед ваша страхова компанія буде виплачувати претензії. Тому вкрай важливо, що ви читаєте дрібний шрифт в ваш страховий поліс дуже уважно і переконайтеся, що ви розумієте те, що покриває, а які документи вам потрібно для того, щоб подати позов. Якщо у вас є багато прикрас, особливо штраф або антикварні ювелірні вироби, може бути, варто додати додаткову кришку до існуючої політиці.

Страхування ваші коштовності від крадіжки за межами вашого будинку також є мудрим кроком, особливо якщо Ви хотіли б виходити на громадських прикрашені ваші найкращі коштовності. Ви, швидше за все, втратить кільце, намисто або сережки поза вашого будинку, а не в результаті крадіжки зі зломом. Ці елементи мають звичку падіння Тому, важливо, щоб ця можливість покриті. Щоб заощадити гроші на щомісячні страхові внески, як правило, можна налаштувати франшизи. Маючи більш високу франшизу в разі будь-якої претензії будуть знизити премію, але переконайтеся, що ви будете в змозі дозволити собі збільшити оподатковувану базу. Установка вашої франшизи для роботи на процентилей ціна позову, а не фіксованого франшизою може також знизити премію.

Попросіть вашого страхового брокера або прямого страховика, якщо вам потрібно, щоб ваші ювелірні вироби оцінені, перш ніж вони готові застрахувати прикраси для значенню. Якщо вони це зроблять, зберігання сертифікатів, в безпечному місці і ваші ювелірні переоцінка часто. Робити це раз на рік або раз на два роки має бути достатньо. Крім того, дізнатися про те, які можливі втрати вашого поліс покриває. Спробуйте додати додаткове покриття від пошкоджень з варіантами врегулювання ремонт або готівкою.

Нарешті, біля магазину. Ви побачите, що є компанії, там, які спеціалізуються на страхуванні ювелірних виробів і їх послуг може задовольнити ваші потреби краще, ніж ті, що пропонуються ваш звичайний страхової компанії. Або отримати котирування з декількох страховиків самостійно або отримати ваш страховий брокер зробить це за вас. Якщо ви вибираєте найперше, використовувати страхування сайтів цитуючи порівнянні щоб заощадити ваш час.