страхування вантажів – захист Вашого вантажу

Чому ви повинні купити страхування вантажів? Проста відповідь: Ви повинні купити страхування вантажів для душевного спокою. Функція цього виду страхування абсолютно ясно: вона закривала Ваші комерційні відвантаження або особистого майна у разі виникнення аварій при пересиланні по судні, вантажівка, поїзді чи літаку. І нещасні випадки можуть і дійсно мають місце.

Під час загальнонаціональної або міжнародної транспортної доставки Ваших вантажів піддається впливу можливого збитку і втрат: піратство, жорсткої погоди, стихійних лих або інших непередбачених ситуацій. Він був розроблений для захисту фіскальних інтересів вантажовласника в той час як вантаж знаходиться у шляху від продавця до покупця. Це є дуже важливим, але часто залишаються поза аспекту міжнародної угоди або просто побутові товари переміщуються. Здається, що люди дійсно розуміють підстав для їх особистого страхування проживання, автомобільної та інших цінностей, але, як правило, вважають непотрібним, коли мова йде про страхування перевезення вантажів.

Чи знаєте ви, що, коли ви рухаєте товарів, транспортних засобів, товарів побутової по повітрю, морю або землі з будь-якого носія транспорту і пошкодження або втрата відбувається, контингент страхування відвантаження вони пропонують будуть платити вам тільки … $ 0. Це не багато, і за законом, що всі вони повинні платити вам, тому що контингент страхування повністю підлягають правової відповідальності перевізника та їх умови (тарифи). Ви зможете придбати більш широке охоплення страхування вантажів з деякими перевізниками, але при дуже високій вартості і охоплення все одно буде обмеженою відповідальністю та їх тарифи і, ймовірно, в залежності від елемента вагою, а не цінність. З контингентом страхування, ви піддаєте себе ризику буття постоплатной дуже мало про вашу втрати. Що вам потрібно це первинна страхового покриття для всіх видів перевезень, а не обмежений контингент типу надаються перевізниками та просування компаній. В результаті, виробники та експортери звертаються до страхування вантажів брокерів, які задовольнити потребу в повноцінному основі страхування для захисту вашого shipment.Fortunately, знайти надійних страхових компаній вантаж не проблема. Пошук для страхової андеррайтер рейтингу + + з AM Best і AAA зі стандартною і Poors (максимальних значень). Ці 2 компанії є незалежними страхового рейтингу постачальників, які видають рейтинги фінансової ефективності всіх страхових компаній.

Заснована андеррайтери можуть надати охоплення матеріальні втрати чи пошкодження вантажу під час транзиту, на міжнародному або національному рівні. Ви можете отримати гарантійне покриття, страхування вантажів при будь-якому значенні від скромного $ 100 млн. пакет вантажів долара. Це не має значення, хто обробці вашого вантажу – ви можете отримати охоплення страхування вантажів для будь-якого суспільного перевізника. Це не рідкість, щоб заощадити до 50% в порівнянні з страхової компанії і до 25% в порівнянні з традиційними первинного страхування товарів безпосередньо у андеррайтера. Ви будете отримати свій власний страховий поліс партії з втратою сплачується безпосередньо Вам або хто ви оберете, на відміну від покриття вантажних літаків, в якій вони поширюються ви під ковдрою політики, яка охоплює відвантаження кожного. Страховий поліс поверне вам де-факто або втрати “, заявив / заявленої вартості товарів”, що менше, відповідно до Умов та Умови страховки ви купуєте.

Це повертає нас до твердження про душевний спокій, знаючи, що ви не будете страждати будь-яких фінансових втрат, якщо щось трапиться з вашим кордоном або державно-стан відвантаження, і ви не повинні покладатися на транспортній компанії, щоб покрити за нещасні випадки.