страхування вантажівки і ліцензії вже не вистачало регулювання, при малих автоперевізників

Маючи хороший-постійної ліцензії та відповідні комерційні страхування вантажівки раніше достатньо для вантажовідправників носіїв контракт двигуна, але нова інформація оприлюднена Федеральним автотранспортним адміністрація безпеки, (FMCSA), є причиною багатьох невеликих компаній вантажоперевезення турбуватися, що вже -здавлений економіки може стати ще гірше.

Незважаючи очікуванні позову та юридичних прохання про перебування публічність нової CSA FMCSA в 2010 програмі, інформацію про історії компанії аварію, водій фітнесу, обладнання змісту і ряд інших, пов’язаних з безпекою категорій тепер доступна для вантажовідправників та інших вантажних компаній, так, просто вхід на веб-сайті FMCSA і перегляду всеосяжну оцінку.

що CSA 2010 року?

CSA 2010, що означає “відповідність, безпека і підзвітність”, є системою, запропонованою FMCSA в грудні 2010 року для публікації Оцінка безпеки для автоперевізників і незалежних далекобійників для потенційних роботодавців, а також своїх конкурентів.

Згідно FMCSA, агентство сформована в січні 2000 року, який регулює національну промисловість Вантажоперевезення, мета CSA 2010 є підвищення стандартів безпеки та скорочення кількості нещасних випадків, які відбуваються під комерційного транзиту.

Аргументи проти CSA 2010

Ряд асоціацій вантажоперевезення, які представляють більше 2700 невеликих компаній вантажоперевезення подали до суду на FMCSA, оскаржуючи, що нинішній 2010 CSA стандартам виробляють загальної оцінки безпеки, які не є точними. Вони турбуються результати будуть коштувати автоперевізників робочих місць за рахунок збільшення несправедливо помилкові висновки, засновані на спекуляції.

Представники Вантажоперевезення компанії пішли на рекорд висловивши побоювання за методи, якими безпеки бали розраховуються, заявивши, що нещасні випадки, викликані іншими водіями буде небо ракети десятки невеликих компаній, варто їм роботу, тому що автомобільні перевізники будуть робити помилкові припущення з CSA 2010 даних.

Система підрахунку очок встановлюється за шкалою від 1-100, 100, щоб бути гіршим, яке отримано з кількох категорій, включаючи кілька можливо суб’єктивні категорії, такі як “небезпечного водіння, втоми за кермом, водій фітнес, контрольовані зловживанням психоактивними речовинами, технічного обслуговування автотранспортних засобів, пов’язані з вантажем нещасних випадків і загальний показник аварії. ”

вплив на незалежних далекобійників

Власник оператора Незалежна Асоціація Driver, (OOIDA), висловив заклопотаність про систему, а також записи, стверджуючи, що стандарти для виходу на бали зважується проти незалежних водіїв шляхом підрахунку 3 роки порушень і порушень, на відміну від 2 потрібно двигуну носіях.

Крім того, організація висловлює заклопотаність з приводу підрахунку всіх порушень у тому числі попередження квитки, а не просто переконання.

Деякі припускають, комерційного страхування вантажівки могло б недобросовісно сплеск ставок на основі публічної інформації.

Офіційна позиція і сучасний стан CSA 2010

За даними офіційного сайту FMCSA, ініціатива покликана “поліпшити великих вантажівок і автобусів безпеки і зрештою зменшити число аварій, травм і нещасних випадків, які пов’язані з комерційних автомобілів.” Крім того, вони стверджують, CSA 2010 “встановлює нову загальнонаціональну систему для виготовлення дороги безпечнішими для автомобільних перевізників, так і громадськості! ”

Станом на 4 січня 2010, тимчасового перебування на прохання позов проти FMCSA не була задоволена і CSA 2010 інформації в даний момент публічна той час як позов чекає суду.