страхування автотранспортних засобів відбору ризиків

Звичайні методи визначення витрат на страхування автомобіля включає збір відповідних історичних даних з особистих інтерв’ю або письмову заяву завершені, претендента на страхування і, посилаючись на громадську двигуна заявника транспортним засобом запис, яка знаходиться у віданні державного органу, такі як Бюро транспортних засобів. Такі результати даних в класифікації заявника до широкого актуарних клас, для якого страхові тарифи встановлюються на підставі емпіричного досвіду страховика. Багато факторів вважаються ставлення до такої класифікації зокрема актуарних класу чи рівня ризику, такі як вік, стать, сімейний стан, місце проживання та картку водія.

Існуюча система страхування створює групи транспортних засобів та водіїв (актуарні класи) на основі наступних типів класифікацій.

* Автомобіль: Вік, виробник, модель, і цінність.
* Driver: Вік, стать; сімейний стан; водіння запису (на підставі звітів уряду), порушення (цитати); винні нещасні випадки, а також місця проживання.
* Покриття: види втрат, які охоплюються, відповідальності, страховки або застраховано недостатньо автомобіліста, всеосяжного і зіткнення; лімітів відповідальності і франшиз.

Класифікації, таких як вік, надалі розбиті на актуарних класів, таких як 21 до 24 років, розробити унікальний страхової вартості транспортного засобу, засновані на конкретній комбінації атрибутів для конкретного ризику. Наприклад, наступна інформація буде виробляти унікальний вартості страхування автомобіля:

* Автомобіль: Вік – 7 років, виробник, модель – Ford, дослідник XLT; вартість $ 20 000
* Driver: Вік – 38 років; Стать – чоловіки, сімейний стан – одинарний; водіння запису (на підставі звітів уряду) порушення – 1 очко (перевищення швидкості), з вини аварій – 3 очки (один у вині нещасного випадку), і місце проживання 33619 (поштовий індекс)
* Покриття: види втрат, які охоплюються, а також відповідальність – так, страховки або застраховано недостатньо – ні; автомобіліста всеосяжну – так, зіткнення – є; лімітів відповідальності – $ 100 000 / $ 300 000 / $ 50 000; франшизи – $ 500 / $ 500.

Зміна будь-якого з цієї інформації може призвести до різних премії заряджається, якщо зміна призвело до різних актуарних класу чи рівня ризику для даної змінної. Наприклад, зміна у віці водіїв від 38 до 39 не може привести до різних актуарних класу, тому що 38 і 39 років люди можуть бути в тому ж актуарних класу. Тим не менш, зміни в драйвері Вік від 38 до 45 може призвести до різних премію оскільки записи страховика вказують різницю в ризику, пов’язаному з тих часів і, отже, різниця у віці призводить до зміни в актуарних класу або рівнем ризику .

Існуючі системи страхового рейтингу також надають знижок і надбавок на деякі види використання транспортного засобу, обладнання на транспортний засіб і тип водія. Загальний надбавок і знижок включають в себе:

* Доплати: використання в бізнесі.
* Знижки: Обладнання для забезпечення безпеки на транспортному засобі, подушки безпеки, і АБС; крадіжки пристрою управління пасивних систем (наприклад, Club), і системи охоронної сигналізації, а також тип драйвера – хороший студент, і безпечним водієм (безаварійної); групи – старший флоту драйвери драйвери .

Ви можете прочитати більше на пошук дешеві Блог Страхування