страхування автотранспортних засобів не повинні бути додатково

Якщо ми думаємо про те, наскільки багато людей залучені в аварії на наших вулицях стає ясно, що страхування автотранспортних засобів не повинна розглядатися в якості додаткового обладнання. Ми, безумовно, буде в змозі здійснити через без того спортивний люк, високоякісні звукові системи, навіть не маючи кондиціонер і підсилювач керма. Ці речі можуть легко додати значну суму, щоб ціною продажу і подальший місяць до місяця премії Вашого автомобіля, тому вони, як цей термін вказує, необов’язково.

Страхування автотранспортних засобів не повинна розглядатися додатково. Тому що є багато аварій вкрай важливо, щоб всі власники транспортних засобів адекватно піклуватися на дорогах.

Які числа з основних причин дорожньо-транспортних пригод?
Водіння в стані алкогольного сп’яніння. Усім подобається, щоб розслабитися і весело провести час спілкування з близькими друзями і сім’єю. Якщо ми перебуваємо під впливом алкоголю після такої тусовці, це не гарна ідея, щоб сісти за кермо. Випробування показали, що споживання алкоголю погіршує судження, а також робить негативний вплив на час реакції. Коли автомобіль різко зупиняється перед вами, це займе більше часу, ніж зазвичай для цього інформацію, яка буде передана на ваш мозок, що призводить до занадто мало часу, щоб відповісти і уникнути аварії.

Знос наших доріг. Багато доріг наших погано підтримується. або іншим чином дбав взагалі! Як часто ми налаштуватися на трафік звіт про радіо, а потім дізнатися про ту ж вибоїну в той же 4 шляхи зупинка в результаті в тому ж хаос, як і напередодні? Великі вибоїни можуть призвести до серйозного пошкодження колеса вашого автомобіля, шини, а також підвіски. У разі, якщо людина не мають покриття страхування автотранспортних засобів, ця умова має бути відремонтовано з власної кишені. І деякі дуже серйозні ДТП були підведені автомобілістів бажаючих винесення за вибоїну, а потім ліквідація в смугу зустрічного руху!

Необережне водіння. Не часто ви запитайте себе, як багато людей вдалося придбати їх водійських прав, в першу чергу? Я іноді відчуваю, що люди вважають, що правила дорожнього просто застосувати, поки у вас немає своєї ліцензії – після цього ви можете керувати так само, як ви хочете! Кілька людей обігнати інших легкових і вантажних автомобілів у жовтій смузі, не звертають уваги на червоні роботи і зупинити вулицях і, як правило, в повному невіданні обмеження швидкості! Сумісний з що дорожньо-моді в русі години пік, і у вас є гарантований шлях до провалу!

Un-справних двигунів. Ми також помітили це кожен день. Деякі транспортні засоби, як правило, так ветхі, що вони будуть вписуватися в краще на купу металобрухту! Нерідко такі транспортні засоби не мають навіть правильно працюючий індикаторів або вогнів. Візуалізація на високій швидкості на дорозі в нічний час, і автомобіль перед вами не є світло – ви просто не в змозі помітити цей автомобіль поки врешті-решт не стало надто пізно! І хіба не дивно, що ці несправностей двигуни часто повністю перевантажені нічого від валіз до ліжок і курей на даху?

У перелік причин можна продовжувати і продовжувати. Як тільки ви сідаєте в машину, ти в небезпеці. Ви завжди повинні бути покриті у випадку, якщо зіткнення і вивезти страхування автотранспортних засобів миттєвого купівлі автомобіля!