страхування автотранспортних засобів прикриття для вашого автомобіля

Ми проводимо велику кількість наших жорстких грошей, щоб купити наш автомобіль мрії, а потім провести ще кілька великих сум просто стверджувати, що реальність! Володіння автомобілем дорогий бізнес, що із збільшенням витрат палива з неба, як своєї межі. Але що ще гірше, може бути, що ваш улюблений автомобіль може бути вкрадено або бути частиною нещасні крило-Бендер. Але, звичайно, в цей час ви б подякувати свою щасливу зірку, що для отримання страхового захисту вашого автомобіля. Якщо ні, то ви, ймовірно, буде в кінцевому підсумку бачимо ці зірки перед вашими очима.

Але справа в тому, що страхування автомобіля може бути рятівником в подібних ситуаціях і допомогти нам уникати важких фінансових втрат, викликаних через такої невизначеності. Страхування автомобіля також відомий як двигун або Автострахування. Часті випадки дорожньо-транспортних пригод призводить до виникнення страхування транспортного засобу, а також деяких інших строгих правил водіння. В Індії, Страхування транспортних засобів є обов’язковим для всіх приватних і комерційних власників автомобілів для того, щоб захистити їх від руйнівного витрат ушкодження. Автомобіль

Страхування включає в себе: –

Страхування цивільно-за політику партії компенсує будь-які пошкодження або шкоду, заподіяну третій особі в результаті нещасного випадку. Тут, застрахованим є першою партією, страхова компанія є другій партії, і всіх інших учасників називають «третьої сторони». Страхування відповідальності перед третіми особами є обов’язковим для всіх транспортних засобів.

Комплексне страхування-Цей поліс покриває третьої сторони, а також транспортного засобу страхувальника та застрахованої особи. Таким чином, це більш повне покриття для Вашого автомобіля. Є страхування автомобіля доступні для декількох типів автомобілів. Наприклад, є страхові поліси доступні для чотириколісних транспортних засобів, двоколісних транспортних засобів, тракторів, причепів і вантажних автомобілів. Премія приватне квадроциклів залежить від вартості автомобіля, а також рік її виготовлення. Беручи до уваги, премії двоколісних транспортних засобів та комерційний автомобіль в основному залежить від цін салону транспортного засобу.

Таким чином, вартість транспортного засобу називають Страхувальника оголошене значення (IDV), що надаються кожній компанії буде таким же, так як страхування автотранспортних засобів в Індії регулюється індійським Тариф автомобілів. Крім того, розрахунок цього IDV залежить від статі і віку власника. Як правило, страхування автотранспортних засобів повинна бути відновлена ​​на рік.

Страхування транспортних засобів забезпечує покриття для стихійних лих, як землетруси, повені, урагани, бурі і т.д., а також антропогенними катастрофами, як нещасні випадки, крадіжки і т.д. Насправді, деякі компанії забезпечують покриття для буксирування теж. Однак зверніть увагу, що ваш автомобіль страховка не покриє будь-які збитки, які виникають через природного зносу автомобіля або водіння в нетверезому стані.

Ви будете мати різні варіанти на вибір при купівлі вашого страхування автотранспортних засобів. Тому, доцільно порівняти різні політики та їх особливості, а потім купити той, який підходить вам найкраще. Так що, якщо у вас є автомобіль, автомобіль страховка буде найбільш вигідним аксесуар, який ви коли-небудь купити для вашого автомобіля.