страхування автомобілів групи – це ваш автомобіль одного, двадцять чи п’ятдесят

Якщо у вас є свій власний автомобіль ви хочете заощадити стільки грошей, скільки можливо на страхування автомобіля. Є багато факторів, які можуть вплинути на скільки ви, швидше за все, платити за страховку та страхування Вашого автомобіля групою рейтинг є одним з основних міркувань.

У цьому році проводиться міграція традиційних рейтингів в набагато більш широкої системи. Замість групи грунтуючись від одного до двадцяти, вони будуть тепер на основі системи від одного до п’ятдесяти. Причиною зміни через постійно зростаючого вибору список автомобілів тепер доступні на ринку.

як же групи автострахування розраховується?

Розуміння того, як групи автострахування розраховуються може допомогти вам з обгрунтоване рішення, коли мова заходить про вибір наступного автомобіля. Коли новий автомобіль
поставляється на ринок він даний групи страхування автомобіля рейтинг в залежності від ряду факторів.

Протягом багатьох років більшість нових автомобілів впав в страховій групі, яка була оцінена від одного до двадцяти. Група одного автомобіля розглядається як найнижчий ризик і групу 20 найвищих.

Група одного автомобіля, наприклад, дуже маленький бензиновий автомобіль, було б дешевше, щоб забезпечити і група 20 автомобіля буде престиж автомобіля вартістю потенційно тисячі до кірки.

який обчислює груп?

Груп вирішуються Рейтинг панелі страхової групи. Панель складається з членів Асоціації британських страховиків (ABI) і Lloyds фондова Асоціація (LMA). Близько сімдесяти відсотків інформації, використовуваної панелі присвоїти рейтинг заснований на дослідженні ремонт страхування автотранспортних засобів
Науково-дослідний центр (Thatcham).

Панелі зазвичай проводить щомісячні засідання рекомендувати страхову групу для кожного нового автомобіля специфікації пасажирських Великобританії.

що впливає на групу автомобіля страхування автомобіля?

За даними Асоціації британських страховиків, вартість ремонту автомобіля складає більше п’ятдесяти відсотків всіх грошей, що виплачується претензій автострахування. Це головна причина, чому витрати на ремонт відігравати важливу роль в тому, як угруповання.

Страхова група для автомобіля специфікації Великобританії буде брати до уваги такі чинники:

1.The вартість нового автомобіля
2.The витрати на ремонт на транспортний засіб, у тому числі і робота, після стандартних краш-тести виконуються науково-дослідне об’єднання
3.The продуктивність транспортного засобу (0-62 таймінги і т.д.) прискорення і максимальну швидкість є важливими чинниками.
4.The вартість заміни оболонки тіла, тому що вони необхідні для певного випадкового ремонту пошкоджень.
5.Car безпеки також є важливим чинником. Стандартні системи сигналізації, а також екранований замки, надані виробниками може допомогти зменшити страхові суми претензії.

Безпека в деталях:

E – Перевищує вимоги безпеки для страхової групи
– Прийнятна. Автомобіль відповідає вимогам стандарту.
P – попередня. Недостатньо даних, коли модель була запущена.
U – неприйнятно. Безпека цього автомобіля значно нижче вимог і може призвести до безпеки оновлення.

Таким чином, з підвищенням витрат автомобільного майже на щомісячній основі, може бути, варто використовувати групу автомобіль Страхування автотранспорту як індикатор майбутніх витрат.