страхування автомобілів США ноу-хау

страхування автомобіля США – Урок номер один: не платити занадто багато

Всі авто страхові внески та витрати засновані на статистиці. Ці статистичні дані включають аналіз нещасних випадків і крадіжок тарифи для різних марок і моделей автомобілів, за різних обставин. Саме з цієї причини, що автострахування значно додаткового дорогого для підлітків, ніж для дорослих. Але існують різні фактори, які визначають вартість вашого авто страхової премії.

Давайте поглянемо на основні фактори.

А. франшизи. Маючи низький або нульовою франшизою на вашому авто страхування може значно збільшити вартість поліса. Це часто насправді компроміс, в результаті ви азартні ігри на тому, що вам не потрібно, щоб сформувати претензії. Ви можете сплатити до десяти% менше, на щорічних премій придбати збільшення франшизи. Проте слово попередження, якщо прийде час, щоб сформувати претензії, то ви можете заглибитися у ваші кишені на придбання більшого франшизи.

B. злочинності. Якщо ви живете в районі, який статистично має високі показники крадіжок для вашої моделі автомобіля, то ви можете оплатити наступний премії. Це часто, тому вашої автомобільної охоплює набагато більш високий liklihood розкрадання, вандалізму або потрапив в аварію. Існує не так багато ви будете робити з цього приводу, ви не повинні рухатися Розміщення просто, щоб скоротити ваші страхування автомобілів США варто. Не створюйте похибка просять одного серед ваших родичів, які живуть у сільській якщо ви будете використовувати свою адресу для вашого авто страхування. Якщо компанія страхування автомобіля виявляє це, ви можете бути в занепокоєння, коли його час, щоб створити претензії.

З паркування в гаражі. Велика частина фірм автострахування може дати вам невелике зниження премії, тому що автомобілі, припарковані в гаражі мають менше шансів бути вкрадені, зруйновані або пошкоджені.

D. Пробіг. Деякі фірми мають знижку кави пробігу, якщо ви їдете, але впевнений, різні миль на рік. Це може бути часто важко отримати право на, тому що ви, можливо, захочете обмежити водіння таким чином, щоб кваліфікуватися.

Є. протиугінні пристрої. Більшість автомобілів страхові корпорації в США пропозицію знижки політики, якщо ваш автомобіль забезпечений пристроєм безпеки й протиугінні пристрої

F. Магазин навколо, щоб знайти самі доступні авто страхування доступно. Отримати цитату з кожної поважної компанії Автострахування в вашому місті або місті. Більшість авторитетних автострахування США фірм в мережі і його легко отримати онлайн котирування.

F. Страхування автомобілів США консолідації. Більшість компаній США страхування автомобіля дасть Вам значні знижки, якщо у вас є всі ваші страхові поліси з тією ж компанією.

Г. Курси водіння. Більшість корпорацій в даний час зниження політику для людей, які пройти курс навчання водінню. Це стосується в основному нових драйверів. Страхові компанії хотіли б зрозуміти, що ви водій освічені і, отже, мають менше статистично liklihood аварії.

H. Будучи хорошими допомагає. Кілька корпорацій страхування автомобіля в даний час дає знижки на на вершині середнього класів.

7. Претензії не приймаються Бонус. Більшість страхових компаній призведе до зниження премії щороку, якщо ви не створюєте претензії. Щороку ваша премія буде згорнути, якщо ви не потрапили в аварію.

8. Спортивні автомобілі за це розплачуватися. Якщо у вас є високі Performace спортивний автомобіль то вам краще копати глибоко. Спортивних автомобілів і до ринку розкішних автомобілів є всього рахунок, щоб застрахувати. Кілька разів вартість може бути подвійний або більше звичайним сімейним автомобілем.

І врешті-решт, щоб заощадити на страхування автомобіля США страхових внесків її питання збереження перерахованих вище факторів на рівні, який на вашу користь.