страхування автомобіля 6 помилки і як їх уникнути

Підтримання автомобіля страхування є обов’язковим у США, але водії досі роблять багато помилок при виборі провайдера, планувати і при роботі з їх носіями. Важливо не поспішати, щоб вибрати те, що найкраще працює для вас у фінансовому відношенні, а також практично. Ось шість найпоширеніших помилок, яких слід уникати.

1. Немає страхування
Найбільша помилка, ви можете зробити це водіння автомобіля, коли застраховані, хоча б на день. Це не тільки незаконним, але навіть маленький горбок на інший водій може встановити вас назад більше тисячі доларів. Там немає ніяких причин, щоб піти на ризик і є багато дешевих перевізників, які є доступними навіть для обмежених бюджетів.

2. недострахуватися
Якщо ви фінансово зручна, немає причин, щоб не платити за більш, ніж самий мінімум охоплення. Причина в тому, що відповідальність поширюється тільки дуже мало, і кілька додаткових доларів в місяць може забезпечити набагато вищий рівень захисту. Якщо у вас є нова машина це особливо важливо. Додаткове страхування охоплює багато найбільш поширених проблем, в тому числі крадіжки, вандалізму, стихійних лих, зіткнення незастрахованих автомобілістів і аварій, пов’язаних стаціонарних об’єктів.

3. франшиз
Чим вище франшиза, тим нижче ваші місячні ставки. Однак, Ви несете відповідальність за оплату цієї франшизи. Ви не можете просто передумаєте або налаштувати його на свій розсуд. Після зіткнення, ви можете просто не мають коштів, які можуть залучити вас в неприємності. Виберіть франшизи, які можна накрити надзвичайний фонд або які можуть бути нашкребли по наступної зарплати. Ви завжди можете змінити франшизу пізніше, як тільки ви поставити деякі додаткові гроші в сторону для нього.

4. літати ночами
Рок нижньої ціни страхування, як правило, пропонують літати вночі компаній, це удвічі вірно для людей із заплямованою записи, які можуть включати в себе DUIs, багаторазових зіткнень, або кілька квитків. Ви будете платити більше, якщо у вас є удари по вашій запису, так що якщо цитата здається занадто гарним, щоб бути правдою, він може закрити вам законно, але ви, ймовірно, не побачите ніяких компенсації, якщо є проблема. Палка з компаніями та агентами, які мають історію і заслуговують довіри.

5. вести переговори
Якщо ви були в зіткненні, інший автомобіліст може намагатися врегулювати минаючи страхування. Це майже завжди неприємні наслідки для однієї зі сторін, і що, ймовірно, буде вам, якщо інша людина припускає, що це. Ви майже завжди в кінцевому підсумку витрачають більше або отримання менше, ніж ви повинні. Завжди йти через відповідні канали, і якщо вони не мають страховки, якщо у вас є належне освітлення вам не доведеться турбуватися.

6. не оновлюється
Іноді це корисно для перемикання носіїв, навіть якщо ви були з тієї ж однією протягом декількох років. У той час як вони намагатимуться тримати вас на з обіцянками додаткові переваги та пільги, може бути кращим носієм там для вас. Перегляньте свій контракт на рік і порівняти пропозиції. Є багато інструментів, інтернет, які роблять це швидкий і простий процес, і Ви могли б у кінцевому підсумку заощаджує деякі великі гроші.