страхування автомобіля 101 вид страхування автомобілів – дізнатися більше про це

Якщо один знає на користь отримання страхування автомобіля, наступне питання може виникнути питання, ймовірно, може бути “, який автомобіль страхування я отримаю?” Іноді навіть ті, які вже в даний час платять за страхування автомобіля може отримати розчарування, тому що вони, здається, платять від так багато, і вони не розуміють повністю, що вони платять. Це тому, що страхування автомобіля може приймати різні форми, і краще за все, щоб знати різницю між формами страхування автомобілів, щоб зрозуміти, чому ви платите цю суму і скільки охоплення ваші гроші ви отримуєте.

Є 4 поширених типів пакетів страхування автомобіля, і вони: (1) всеосяжний тип авто страхування, (2) третім особам, пожежі та крадіжки типу, (3) Третій тип страхування цивільної відповідальності і, нарешті, (4) спеціалізовані страхування автомобіля типу.
Повністю комбіноване страхування автомобілів

Всеохоплюючий тип страхування автомобіля є тільки те, що передбачає його назва. При цьому типі ви можете премії і будьте впевнені, що ваша страховка покриває все, що відбувається з вашим автомобілем. Вона може охоплювати нещасні випадки, будь вони чи ні вашої провини, і це може покривати навіть викрадення автомобіля. Більшість фінансових компаній домагатися, а іноді навіть вимагають придбання всеосяжний типів автострахування.

У той час як потенціал зростання цього виду страхування є те, що він забезпечує максимальну безпеку і захист для Вашого автомобіля, необхідно також взяти до відома деякі аспекти при розгляді для повного всеосяжного площині. По-перше, на відміну від інших типів планів, це було б найдорожчим. Крім того, потрібно взяти до відома пункти в страховому так часто, повного всеосяжного не покривають 100% від вартості транспортного засобу і тільки пропонують до 80% або близько того. Це раціоналізувати страховими компаніями для уникнення шахрайських крадіжки або претензій.

Третім особам, пожежі та крадіжки страхування

Цей вид автострахування забезпечує золоту середину для доступності на відміну від повного всеосяжного і безпеки, коли справа доходить до охоплення. За допомогою цього виду страхування автомобіля, події випадкової пожежі або крадіжки все ще може бути покрита і якщо коли-небудь ви потрапили в автомобільні аварії, і це ваша вина, то він може бути покрита страховкою.

Деякі статті і недолік, про який ви повинні розглянути цей тип знаходиться в третьому пункті партія, яка заявляє, потрібно бути в автомобільній аварії з іншим автомобілем і один винен. Це виключає тому випадку, якщо Ви наїхали на дерево або врізатися в стіну, і якщо ви потрапили в аварію, що це не ваша вина.

Страхування відповідальності перед третіми особами

Цей вид страхування вважається основним типом і охоплює події, що ви потрапили в аварію з іншим транспортним засобом, і це твоя вина. Як випливає з назви, цей тип буде схоже на попереднє значення, крім з претензіями пожежі та крадіжки страхування. Це базовий пакет страхування, як правило, не є кращим, за винятком тих транспортних засобів, які практично не мають значення.
Спеціалізоване страхування автомобіля

Спеціалізованого типу страхування автомобіля покриває “класичні” автомобілі, які є технічно визначається як автомобілі більше 25 році життя. Ці спеціалізовані страхування автомобіля часто пропонують ті ж пропозиції і захистом, що і повний комплексний тип, однак є особливу увагу на пробіг, який є прийнятним на автомобіль. Так що перед підписанням для цього типу, це може бути добре, щоб уважно прочитати між першої репродукції.