страхування автомобіля і операційних даних до Мексики для відвідувачів Au

Якщо ви плануєте поїхати в Мексику важливо те, щоб мати страхове покриття для вашої подорожі, як Мексика не приймає іноземного страхування транспортного засобу у випадку аварії.

У той час як ви часто бачите страхування запропоновану в прикордонних містах, охоплення ви маєте дуже важлива і повинна ретельно обстежуватися, у разі аварії, що страховка покриває настільки ж значним, як той факт, що у вас є це.

При купівлі мексиканських страхування досить проста і може бути приступив Інтернеті, це має важливе значення для перевірки правильності підприємство перед покупкою практично страхування.

Закінчуючи дослідження, ви повинні переконатися, що провайдер належним чином засвідчені на додаток до, як їх центр обслуговування клієнтів працює у випадку аварії.

Один надзвичайно важливим річ, щоб прийняти до уваги при покупці мексиканських страхування автомобіля є здатність компанії повернути претензії.

Це не є незвичайним для брокера, щоб бути політика провайдера. Проте, практична вимога повертається мексиканського постачальника послуг страхування гарантує його.

Крім того, всі покриття повинні включати надання регулятору претензії або адвоката в рамках страхування. З Мексикою перебуваючи під законом наполеонівські, це дуже можливо, що ви не могли б бути розглянуті у вині поки не доведено в разі аварії, тому було б розумно і звуку, щоб будь-яка людина, знайомий з мексиканськими закон на вашому боці в разі якщо така ситуація виникає.

При зйомці з альтернативами отримати дешеве страхування автомобілів в Мексиці, ви знайдете деякі страхові дуже схожі на тих, кого ви тримаєте на існуючий охоплення корабля. З іншого боку, мексиканська політика також Простягає покриття зазвичай не є альтернативним, або вважається, у вашому звичайному страхуванні.

У випадку аварії, а мексиканські аменабельностью покриття може включати страхування цивільної відповідальності (підтримує вас у разі фізичного або травмі), гарантований Бонд і правової допомоги (додаток допомоги необхідно взаємодіяти з державними органами), Подорожі допомогу (включає лікарські допомогти буксирування транспортного засобу та основні дані), медичні витрати для окупантів (лікарські витрати для водія і пасажирів, зазвичай не пов’язана страховки або застраховано недостатньо драйверів), майнових пошкодження вашого автомобіля, відмова від Франшиза (вплив), вандалізм і збільшенням вартості ремонту (охоплює велику швидкість роботи в годину), повна і часткова крадіжки. У той час як вищезгадані мисляться як “стандартні” альтернатив, охоплення змін від компанії до компанії, і не всі є альтернативою при виборі страховки.

Додаткові речі, які будуть враховуватися при аварії осягає під час водіння в Мексиці ймовірність того, що ви могли б бути притягнутий до матеріальної відповідальності за будь-які травми і лікарські витрати плюс фінансової допомоги до одужання.

Думаючи про страхування або про її відсутність, важливо зрозуміти, що нещасні випадки в Мексиці сильно відрізняється, ніж стандартні американські окремих звик. Більшість штатів США дозволити переміщення машини від головного шляху в разі невеликої аварії.

У Мексиці, це не допускається. Авто повинні залишатися на місці до прибуття поліції визначити, якщо збиток спіткала і хто може бути винен. Це може також включати в себе конфіскацію свого оператора для подальшої делімітації. Таким чином, значимість отримання політику, яка постачає регулятор або адвоката в якості частини пакета.

Перед мексиканського подорожі водіння починається, авто страхування повинне бути у верхній частині вашого Справи-лист у речах придбати як фінансових, так мир і спокій.