страхування автомобіля – як низько ви можете піти

Важливо пам’ятати, коли шукаєте поновлення на вашому політику, яку буде оцінюватися на скільки ризику ви, здається, щоб бути страховиком. Маючи це на увазі відповісти на будь-які питання уважно, гарантуючи, що ви навіть не здогадуєтеся ніяких відповідей, оскільки це може випадково натикаються вашої високою ціною.

Є кілька варіантів для вас на вибір, коли приступаєте до пошуку політику так низько Це практично робить підвішеному стані.

Ви можете слідкувати за традиційний метод ритися у вашому місцевому телефонному довіднику, шукати компанії в Інтернеті, а потім дотримуйтесь цитата цитати процедуру, поки не знайдете відповідний політики за дешевою ціною. Інший варіант тепер доступна і швидко стає все поширеним є порівняння сайту. Використання цих сайтів дозволить вам отримувати котирування від різних компаній, ввівши свої дані один раз. Робота виконується за допомогою пошукової системи на сайті порівняння, яка претендує на котирування на декількох сайтах від вашого імені. Після дуже короткого часу ваші результати повертаються і, як правило введено у вартість замовлення для зручності перегляду. Це важливо пам’ятати при використанні цього типу веб-сайту, що ви ніколи не повинні піти на просто найдешевший політики, так як це не завжди може забезпечити покриття вам потрібно. Перевірте рівень покриття пропонуються з політикою, і якщо це адекватні і, трапляється, найдешевший політику, то все краще.

Так що ви можете зробити, щоб збільшити цю премію? Ось декілька порад:

1: При введенні інформації для цитати, забезпечують ви точні, наприклад, дає більш точні пробіг може зменшити ваші премії ціна помітно. Якщо ви заявляєте ви плануєте подорожувати 15000 миль замість 10000 ви підвищуєте свій рівень ризику на 50%, як ви будете на дорозі протягом 5000 миль додатково. Використовуючи MOT документи (якщо вони у вас є) дозволить вам вгадати досить точно пробіг тих пір, поки ваші обставини не змінилися.

2: Будьте обережні при введенні Посада, звичайно, якщо ви на пенсії ви мало що можете зробити тут, і, повірте мені, що ми всі заздрять. На серйозної ноті однак, так, як ви описали свого Посада може вплинути на надзвичайно ваша цитата страхування автомобілів. Наприклад, описуючи себе як журналіст замість вибору репортер може заощадити £ 90 в середньому політики. Це випливає подібну тему з більшістю описів роботу, так як ви можете собі це може бути варто процитувати пару разів з різними назвами роботу (поки точної; відходить надто далеко від істини, може призвести до припинення політики на більш пізню дату ).

3: Завжди переглядайте перевищення ви повинні будуть “розщедритися” на перспективної політики у разі виникнення претензії. Це може значно варіюватися від одного страховика до іншого. Пропозиція про збільшення добровільних надлишок може заощадити гроші на високу ціну, але означатиме того, щоб знайти більше одноразово у разі аварії або претензії. Повірте мені, намагатися виробити 500 фунтів стерлінгів з повітря може бути цікаво час від часу.

4: Де ви тримати вас у машині на ніч може зіграти свою роль у вашому високою ціною теж. Якщо ви можете забезпечити ваш автомобіль нам в гараж на ніч замість лівого на вулиці ви будете економити гроші на страхування автомобіля. Знову ж таки, ви повинні бути чесні тут, як і у випадку вашого автомобіля крадіжки це буде область, яка досліджується. Звичайно, припускаючи, у вас є гараж, коли ви не це не дуже гарна ідея, і намагається представити докази цього “гаража” в поліції при подачі звіту злочину може виявитися цікавим.

5: Мої останні кілька порад стосуються функцій, які пропонуються з перспективним політики. Ви можете ненавмисно платите за функції вам не потрібні, такі як правового захисту або травмі. Більшість страховиків дозволить вам видалити ці від політики робить його дешевше. Подумайте про це, перш ніж робити так, як ви можете виявити необхідність цих функцій на більш пізній даті (особливо якщо ви судиться типу просто жарт, звичайно). Разом з вашим спільним перевищення ви знайдете такі додаткові як надлишкове лобове скло або молодий надлишкового водіїв, перевірки цих, перш ніж зробити покупку політики допоможе Вам заощадити гроші в довгостроковій перспективі.

Нарешті, якщо ви можете знайти страхову компанію, яка буде поєднувати в собі страхування автомобіля поряд з можливе страхування будинку або подібне, то ви можете заощадити велику суму грошей. Це варто подивитися в якості пакувального політика в кінцевому рахунку робить речі дешевше і простіше в управлінні.

Скористайтеся посиланням вище інформацію, і ви повинні бути в змозі голити велику суму грошей з вашої політикою. Все, що залишилося, щоб сказати, це “удачі” і багатьох щасливих років водіння.