страхування автомобіля – як зберегти ваші премії вниз

Автострахування – не платити занадто багато

Всі автомобілів страхових премій і витрати засновані на цифрах. Ці дані включають аналіз невдачі Ціни і тарифи на грабіж різних марок і моделей автомобілів, під різні обставини. Це може бути з цієї причини авто страхування є значно дорожче, ніж для підлітків це для дорослих. Але є кілька факторів, які визначають вартість своїх авто страхової премії.

Давайте поглянемо на первинному сприяють аспектах.

А. франшизи. Маючи низьку або нульову франшизу у вашому авто страхування дозволить істотно підвищити вартість поліса. Це не дивно компроміс, так що ви азартні ігри на істину, яку ви не повинні зробити заявку. Ви будете в змозі платити стільки, скільки 10% менше на щорічних премій набувають зростання франшизи. Але слово попередження, якщо прийде час для отримання претензії, то ви можете бути копати глибше у ваші кишені, щоб заплатити за великі франшизи.

B. злочинності. Якщо ви живете в регіоні, що за статистикою має високі темпи крадіжки для Вашої марки і моделі автомобіля, то ви будете платити великі премії. Це тому, що ваш автомобіль має істотно збільшений liklihood розкрадання, вандалізму або потрапив в аварію. Там не суттєво, можна зробити про це, ви не повинні рухатися місці, все скоротити витрати автострахування. Не робіть помилку, запитавши одного з ваших близьких, які живуть у сільській якщо ви можете використовувати свою адресу для автострахування. Якщо страхова компанія виявить це, ви можете бути в біді, коли його час для отримання претензії.

C. гаражі. Більшість корпорацій автострахування дасть вам невелике зниження премії з тієї причини, що автомобілі, припарковані в гаражі менш імовірно, будуть вкрадені, зруйновані або пошкоджені.

D. Пробіг. Деякі підприємства мають низький пробіг знижку, якщо ви їдете менше певної кількості миль на рік. Це, як правило, складно отримати право на просто тому, що ви, можливо, повинні обмежити водіння для того щоб кваліфікувати.

Є. протиугінні пристрої Більшість авто страхування підприємств представлять політики знижки, якщо ваш автомобіль обладнаний пристроєм безпеки й протиугінні пристрої

F. Магазин навколо, щоб знайти найменш дорогі авто страхування доступно. Отримати цитату з кожної поважної компанії Автострахування в вашому місті або місті. Більшість авторитетних страхових компаній знаходяться на мережі і її швидко, щоб отримати в мережі Інтернет лапки.

F. Страхування консолідації. Більшість корпорацій страхуванню надасть Вам значні знижки, якщо у вас є всі ваші страхові поліси з тієї самої фірми.

Г. Курси водіння. Більшість компаній в даний час зниження політики для осіб, які беруть курс навчання водінню. Це стосується в основному нових драйверів. Страхові компанії хотіли б знати, що ви освічена і водій внаслідок статистично набагато менше liklihood аварії.

H. Бути Розумним передач. Чимало підприємств страхування автомобіля тепер пропонують знижки для більше, ніж середній клас студентів.

7. Претензії не приймаються Бонус. Більшість страхових організацій знизить премію щороку для тих, хто не робить претензії. Майже щороку ваша премія знизить для тих, хто не потрапили в аварію.

8. Спортивні автомобілі за це розплачуватися. Якщо у вас високий Performace спортивний автомобіль, то ви набагато краще копати глибоко. Спортивних автомобілів і до ринку розкішних автомобілів, ймовірно, самий рахунок, щоб застрахувати. Чимало випадків вартість може бути подвійний або набагато більше, ніж нормальних авто родині.

Отже, нарешті, зберегти у вашій премії автострахування стоїть його питання збереження вищевказаних аспектів на рівні, який на вашу користь.