страхування автомобіля – як ви можете знизити ваші премії

Багато факторів впливають на вашу премію за договір страхування транспортних засобів. Ваш страховик просив вас багато питань той час як виробництво ваша цитата – деякі з них вплине на вашу премію, а деякі ні. Нижче ми обговоримо ключові змінні, які знаходяться поза контролем страхувальника.

Консолідація політики

По страхуванню на кількість транспортних засобів з тим же страховиком, або намагаючись вивезти додому та страхування життя через автомобільну страховика, Ви можете бути в змозі забезпечити знижку «наливна купити.

розташування

Великий вплив на вартість страхування вашого автомобіля, де ви живете. Шанси вашого автомобіля увірвався або вкрадений є головною проблемою для страховика. Більш міських районах традиційно стикаються з великим ризиком розкрадання і тому, як правило, дорожче, ніж сільська місцевість місцях.

надлишок

Погодившись заплатити більший надлишок на кожну претензію ви можете знизити страхування автомобіля. Це тому, що ви зменшуєте відповідальності страховика і, отже, у відповідь вони в змозі запропонувати вам більш низьку премію.

Ваш автомобіль

Дешевше і повільніше вашого автомобіля нижній вашої премії, ймовірно, будуть. Якщо ви шукаєте, щоб купити новий автомобіль, переконайтеся, що ви повною мірою враховувати вартість страховки – ви можете бути в змозі купити автомобіль, але ви можете собі дозволити, щоб запустити його?

пробіг

Ви можете контролювати ваші страхові внески, обмеживши ваш річний пробіг. Однак слід пам’ятати, що якщо ви перевищите обмеженої кількості миль, ви тоді стали незастрахованих!

парковка

Де ви залишити свій автомобіль на ніч теж дуже важливо для страховиків. Якщо він зберігається в замкненому гаражі, ви повинні бути запропоновані більш низьку премію, ніж, якщо ви залишите його без нагляду на вулиці.

безпека

Пристрої безпеки, які не дозволяють або заважають крадіжки може також зменшити свої премії. Загальні приклади включають сигналізації та іммобілайзери, проте слід пам’ятати, що, як ми можемо покращити якість наших пристроїв безпеки злодії просто стати кращим в обхід них.

Немає претензій знижку

Заощадити ваші ніяких претензій знижку, уникаючи роблячи невеликі претензії від вашої політики. Після певної кількості років, 4 або 5 Як правило, ви будете часто надається можливість заплатити додатково невелику премію для захисту ваших претензій немає бонусів. Це може виявитися дуже корисним, якщо ви згодом в кінцевому підсумку, до аварії.

Розширений навички водіння

Беручи просунутий курс водіння ви можете також бути в змозі зменшити Ваші премії. Інститут передових автомобілістів і Королівського товариства по запобіганню нещасних випадків кожне речення членство, яке надає вам знижки в обох вартість курсів водіння і ваше страхування автомобіля. Два ключових змінних, які не знаходяться під контролем страхувальника.

своєї статі.

Жінки є статистично менше шансів потрапити в аварію, і, якщо вони це зроблять, це менш імовірно, щоб бути серйозним. Через цих жінок статистику виграють від зниження страхових внесків. Варто також відзначити, що якщо ви уявляєте одну половину пара, ви повинні розглянути питання про жіноче якості основного драйвера з чоловіком як другий водій.

Ваш вік

Чим ви старше, тим менше шансів, що Ви, щоб зробити заяву. У результаті страхові компанії встановлюють більш низькі премії для більш зрілих водіїв.

І остання порада.

Великий відсоток страхування автомобіля в даний час продаються в Інтернеті. Це тому, що це зручно і дешево. Багато страховиків тепер дають ще 10% -15% знижки, якщо ви купуєте в Інтернеті.