страхування автомобіля швидкої цитати за допомогою мобільного телефону

Оновлення страхування автомобіля може бути трудомістким завданням. З ринку насичений величезною кількістю компаній, що пропонують продукти страхування автомобіля, пошуку кращої пропозиції може означати тривалих пошуків і нескінченних повторень вашу особисту інформацію для різних брокерів і страховиків.

Це може бути особливо засмучує, якщо вам знадобиться всього одна швидку цитату в очікуванні покупки автомобіля. В даний час багато людей вважають, що вартість страхування перед покупкою нового автомобіля, як це може бути значна частина експлуатаційних витрат. Коли на пошуки автомобіля, це може бути корисно отримати цитату як можна швидше для того, щоб бути в змозі вирішити, чи є автомобіль буде відповідним. Тепер одна компанія придумала рішення, щоб допомогти покупцям автомобілів Отримати Розрахувати вартість.

Swiftcover.com, фірми інтернеті Страхування запустила сервіс, який дозволяє клієнтам отримати цитату страхування автомобіля за допомогою своїх мобільних телефонів. Для того, щоб скористатися послугою клієнти повинні мати мобільний телефон з доступом в Інтернет. Посилання можна додати на сайт провайдера телефон для більш швидкої навігації, або текстове повідомлення можна відправити яка буде направити клієнта на сайт. Після того як на сайті кілька питань вимагають відповіді щодо демографічних замовника і деталі реєстрації автомобіля. Сайту, то відповім з цитати протягом однієї хвилини. Ця послуга означає, що клієнти можуть отримати квоти страхування у час доби через свої телефони. Це робить життя трохи легше, коли з автомобіля полювання, особливо якщо вибір між двох різних транспортних засобів.

Важливо відзначити, що цитата здійснюється через телефон може діяти тільки в якості керівництва, і далі дані повинні бути введені пізніше того, щоб отримати точні цитати. Це тому, що телефон цитати тільки спирається на шість частин даних, тоді як зазвичай цитати страхування вимагає набагато більше інформації. Але він може виступати в якості відправної точки для тих, кому потрібен швидкий зазначенням витрати по страхуванню.

Однак ця послуга не є зовсім новим. Swiftcover.com запущений текстовий сервіс схожий на мобільний інтернет за зворотного зв’язку в 2006 році. З цією послугою, клієнти повинні були відправити текстове повідомлення в компанію, яка потім реагувати з низкою запитань. Швидка цитата буде потім на основі відповідей на ці питання. Swiftcover.com рухається з сучасними досягненнями в день технології і дозволяє клієнтам отримати доступ до швидкої котирування через ряд методів, щоб задовольнити їх. Зробимо життя простіше для споживача є важливим способом підтримки свого бізнесу. Як тільки клієнт використовував службу, щоб отримати швидку консультацію зі страхування, вони можуть бути більш схильні повернутися до постачальника, щоб отримати повну цитату і в кінцевому підсумку купити їх страхування. У такому насиченому ринку, як ринок страхування автомобіля, будь-яка інновація, яка робить його легше для клієнтів, щоб вибрати правильний продукт та автомобілів для них є потенціал, щоб стати хітом.