страхування автомобіля – чому більш старі автомобілі для підлітків має сенсу

Це день, кожен батько боїться. Ваш син або дочка досягла віку, що магічні. Вони, нарешті, на порозі відбірковому щоб отримати водійські права. Ви знаєте, що це означає. Це означає, що вони хочуть їздити, і ви повинні отримати їх страхування автомобіля!

Якщо є що-небудь, що буде посилати батьків через край, це коли вони дізнаються, скільки ще страхування автомобіля коштуватиме, коли вони додають, щоб їх дитина політики. У деяких державах і ситуаціях, вартість страховки може навіть подвоїтися. Так, це можливо, це погано! Причина пов’язана із статистичним аналізом.

Дослідження за дослідженням показують, що підлітки є єдиним найбільш ризиковані групи, щоб застрахувати. Це має сенс з багатьох причин. Хороші водії як правило, розслаблені, досвідчений і дуже спостережливі про те, що відбувається. Підлітки за кермом перші кілька разів, не є ні розслабленим, ні дуже спостережливі. Важко розслабитися, як водієві, коли твоя мати носить футбольний шолом на пасажирському сидінні і ваш Батько сидить на задньому сидінні і тупотіти підлозі, як ніби він чинить тиск на гальма!

Більшість батьків хочуть знати одне – є все, що вони можуть зробити, щоб скоротити витрати на автомобіль в страховку для своїх дітей? Традиційно було мало ви можете зробити. На щастя, страховий світі суттєво змінилося за останні 20 років. У ці дні, є кроки, які можна зробити, щоб отримати вартість страхування автомобіля для вашого підлітка під контролем. Найважливіший фактор, який грає у вартість типу машині вони їдуть. У цьому випадку новий автомобіль це не дуже гарна ідея.

Якщо витрати на страхування автомобіля є проблемою для вас, коли справа доходить до дозволяючи вашому малюкові диска, є тільки один вибір, коли мова йде про машину – Ви хочете піти старим. Чому ви хочете, щоб піти старим? Є кілька причин. Перший має відношення до страховки. Всупереч тому, що випливає з назви, страховку не забезпечити покриття для ремонту сторонніх автомобіля. Це тільки покриває витрати на ремонт або заміну автомобіля ви знаходитесь за кермом. Але постановка вашого підлітка в старій драндулет, ви можете уникнути покупки страховки повністю. Це, звичайно, скорочує премії витрати. Крім того, більш старі автомобілі, як правило, бути трохи більш твердим, ніж деякі з більш нових. Це добре, що в той час як ваш син або дочка отримує навик водіння!

Є й інші кроки, які можна зробити, щоб знизити премію витрат. Ключ повинен попросити страхову компанію, що вони пропонують щодо знижок. Загальна знижка, що більшість батьків дуже люблю це хороша знижка класах. Якщо підліток підтримує певний рівень бальної, страхові внески зі знижкою на 10%. Це, природно, грає на стратегію виховання були гарними оцінками потрібні перш, ніж син або дочка дозволяється водити автомобіль. Це горезвісна безпрограшна!

Є багато інших знижках, які можуть також застосовуватися. Страхові компанії, як придумати свої власні цікаві невеликі програми, тому переконайтеся, що попитати і дізнатися, що ви можете зробити, щоб скоротити ваші витрати. У багатьох випадках, ви зможете скоротити ваші загального обсягу страхових премій знизився на 20 до 30 відсотків.