страхування автомобіля хуліганами

Якщо ви потрапили в аварію у вашому автомобілі, це розумно очікувати, що ваш страховик виплатить відшкодування збитку. І якщо автомобіль списання (тобто він буде коштувати більше, ніж для ремонту автомобіль коштує – якщо ремонту взагалі), то ваш страховик повинен виплачувати Вам поточної роздрібної вартості Вашого автомобіля в його доаварійним стані .

Асоціація британських страховиків стверджувати, що страховик повинен платити вам суму, яка дозволить вам придбати подібний автомобіль в такому ж стані, у вашому районі. Єдиний висновок, який має бути застосований є заздалегідь узгодженим надлишку.

Але це не завжди так. Це рідкісний для страховика і водій, щоб домовитися про те, автомобіль коштує, часто страховик запропонує кілька сотень фунтів нижче поточної роздрібної вартості, а також використовувати різні трюки, щоб змусити вас прийняти це нижче – і часто несправедливо – кількість .

Іноді виплата буде заснована на торгівлі ціна, звичайно нижче, ніж водій “Joe Public” очікували б платити. Це суперечить ABI керівні принципи, якщо ви не автодилер, ви не могли очікувати, щоб отримати аналогічний автомобіль за такою низькою ціною. Іноді вони будуть засновувати виплат на загальну оцінку, не беручи до уваги вашій місцевості і пори року. Наприклад, Land Rover буде більш цінним у сільській місцевості, але страховик може засновувати свої кількості по місту ціна, або платити за ціною м’яким верхом взимку, коли ви насправді потрібно купити одну влітку .

Багато людей були обмануті, думаючи, що, коли приходить перевірка розрахунків, вони повинні його перевести в готівку. Це додатково введені в оману про те, що лист від переведення в готівку чека ви приймаєте цей платіж і не може оскаржити його. Очевидно, водії думають, що вони повинні прийняти цю (нижню) оплати і не мають ніякого вибору в цьому питанні. Це не відповідає дійсності. Надіслати чек назад – на пост записаний – з листом про те, ви не приймаєте цей платіж як ви вірите, буде нижче вартості вашого автомобіля. Якщо у вас є, щоб перевести в готівку чек, скільки вам потрібно грошей, щоб написати про те, що страховики ви приймаєте його в якості тимчасової компенсації, і ви маєте намір продовжувати їх у повному обсязі.

Стан вашого автомобіля може бути каменем спотикання. Страховики, як відомо, наполягають автомобіль був більш пошкоджені до аварії, що було насправді, щоб не платити з неабияку кількість. Загальні ознаки зносу не є прийнятними Причини зниження виплат, але деякі страховики використовувати інженерів, які будуть знижувати вартість автомобіля через дрібних подряпин або вм’ятин.

І останній трюк, який використовують недобросовісні страховики полягає в наданні незалежного оцінювача, щоб подивитися на вашу машину, і забезпечити об’єктивну оцінку. Це приходить з підлягає відшкодуванню плати, і страховики розраховують на те, що більшість водіїв будуть настільки ситий по горло цим пунктом, що вони будуть приймати оцінки, щоб уникнути сплати оцінювача. Крім того, якщо ви вирішили заручитися оцінювача, і вони знаходять оцінка буде нижче ваші власні очікування, ви будете мати право тільки на первинну пропозицію, не будь-яке збільшення ті, які страховик може запропонували пір. Так що використовувати тільки оцінювач, якщо ви на 100% впевнені ваша оцінка перевищує будь-які пропозиції. Якщо у вас виникли труднощі, зверніться фінансового омбудсмена, який може досліджувати ваші претензії для вас.