страхування автомобіля – фінансовий вплив випромінювання

Багато хто з нас, хто піклується про такі питання, як зміна клімату, як правило, щоб побачити покупку викидів чистих автомобілів, як один із способів показати ми дбаємо про довкілля. Насправді, є ще одна вагома причина для вибору правильного автомобіля: дешевше поточних витрат – і навіть нижче страхування.

Щоб зрозуміти, чому, ви тільки повинні дивитися на те, скільки автомобіль варто запускати кожен рік: до 3500 фунтів стерлінгів на рік у середньому, з урахуванням страхування, податок на транспортні засоби, паливо, обслуговування, технічне обслуговування та витрати на фінансування, де це доречно. Це значні витрати.

Багато автомобілістів стикаються також набагато вище експлуатаційні витрати у зв’язку з відносною неефективності двигун їхнього автомобіля. Звідси випливає, що двигуни, де ефективність вище, і викиди значно нижче, як правило, набагато дешевше в експлуатації.

Зниження викидів також означає, що ваш транспортний податок дешевше. Це тому, що нинішня стратегія ціноутворення на транспортний податок у Великобританії нагороди екологічно чистих автомобілів. З березня 2001 року транспортний податок розраховується з урахуванням викидів транспортним засобом з точки зору грамів CO2 на кілометр виробляються, або г / км. Простіше кажучи, менше CO2 вашого автомобіля виробляє у великій кількості, тим менше транспортний податок ви платите.

Різниця може бути вражаючим. Наприклад, автомобіль, який виробляє від 101 до 120 г / км платить 35 фунтів стерлінгів на рік в автомобілі акцизу, або ЗЕД. Це включає в себе автомобілі, такі як новий Volvo C30. З іншого боку, 2-літровий бензиновий Renault Espace з викидами понад 225 г / км буде коштувати більше 300 фунтів стерлінгів на рік податку.

Нова система включає в себе ЗЕД Y-реєстрацію і нові транспортні засоби і не почати з початку 51-пластини, як це прийнято вважати. Автомобілів, вироблених до цієї дати стягується з точки зору робочого об’єму двигуна в кубічних сантиметрах.

У цьому випадку ваш автомобіль може коштувати вам набагато більше бігти, якщо він знаходиться в 2-літровий двигун (2000 куб.см), навіть якщо викиди досить екологічно чистий – особливо актуально у випадку з дизельним двигуном.

Слід також визнати, що якщо транспортний засіб має низькі викиди він зазвичай не повертатиме високих показників продуктивності.

Це може бути трохи по-іншому, коли справа доходить до середнього дизельного автомобіля, так як більшість з них турбо підвищує, щоб компенсувати відсутність влади в цьому типі двигуна. Приводний ретельно вони зазвичай повертаються виняткова економія палива, залежно від розміру двигуна, але, як правило, ще дати вам розумний рівень продуктивності в порівнянні з бензиновим автомобілем з такими ж низькими викидами.

Проте, маючи автомобіль з більш економічним двигуном означає, що ви збережете багато грошей на вашому рахунку щорічний палива.

Іншим важливим моментом є те, що ви зазвичай виявите, що ваші автострахування буде дешевше на автомобілі, таких як ця, так двигун не буде нормально бути величезної потужності і продуктивності не занадто орієнтованим.

У цілому, допомагає захистити навколишнє середовище в автомобіліст може значно скоротити витрати на водіння.

Пам’ятайте, чим менше викидів вашого автомобіля виробляє дешевше ви знайдете свій транспортний податок, паливні рахунки і, цілком ймовірно, страхування автомобіля цитати.