страхування автомобіля – факти, які необхідно враховувати

Одним з найбільш важливих аспектів страхування, щоб розглянути, це наслідки наркотиків або алкоголю. Це має бути абсолютно ясно, що на управлінні транспортним засобом, перебуваючи під впливом наркотиків або алкоголю класифікується як недбалість, і ні за яких обставин будь-яка страхова компанія покриє тебе в такому випадку. Крім того, якщо страхова компанія буде мати уявлення про те, що ви перебували під впливом алкоголю або наркотиків під час аварії, ваша політика може цілком ймовірно, став недійсним. Слід також розуміти, що компанії засновують свої рішення відповідно до закону, так що навіть якщо ви не були явно в стані сп’яніння, якщо б ви були з правового обмеження, ви не будуть покриті. Остерігайтеся, тому що немає ніяких винятків з цього правила.

Незалежно від того, який страхової компанії ви не вибрали, всі вони пропонують те, що відомо як “перед третіми особами», які, по суті, покриття відповідальності. Мета ця страховка для покриття витрат, або його частини, за пошкодження або травми в результаті нещасного випадку, для яких були винні. Залежно від вашої конкретної політики, суму покриття можна отримати в страховій компанії можуть істотно різнитися. Для того щоб уникнути неприємних сюрпризів, ми настійно рекомендуємо вам прочитати все дрібним шрифтом, і щоб переконатися, що ви розумієте всю необхідну інформацію, перш ніж прийняти політику. Це мінімальний рівень страхової потрібно для того, щоб керувати автомобілем на дорогах загального користування, а й мати на увазі, страхування відповідальності перед третіми особами не включає покриття для пошкодження власного транспортного засобу. Для того, щоб мати свій власний автомобіль, а також відображає, вам необхідно придбати поліс відомий як “всеосяжний страхування транспортних засобів”, який робить, звичайно, також приходять за вищою вартістю. Крім того, якщо ви їдете дорогих автомобілів кінця оснащені дорогим звукових систем та інших електронних пристроїв, ви б також порадив розглянути “Третій осіб, пожежі та крадіжки” страхування.

те, що ви повинні знати про каско

Як випливає з назви, є комплексне страхування загалом, повна страховка, яка буде охоплювати вас майже всі мислимі трагедії. У сумному випадку аварії, комплексне страхування забезпечує покриття не тільки для вас і ваших пасажирів, а й для будь-яких пішоходів чи пасажирів в інший транспортний засіб або транспортні засоби. Ця політика дає Вам душевний спокій, знаючи, що ваша страхова компанія буде відповідальний за медичною або похоронні витрати в результаті нещасного випадку. На додаток до покриття цих витрат, комплексного страхування буде також охоплювати вас від крадіжки або інших подібних сумних подій. Прочитавши різні варіанти страхування доступні для вас, очевидно, що найбільша економія, яка буде матися, якщо ви обмежуєте себе страхування відповідальності перед третіми особами тільки. Однак, потрібно розглянути різні аспекти до прибуття на рішення. Якщо, наприклад, ви живете в районі з високим рівнем злочинності буде сильніше Можливість мати ваш автомобіль вкрадений, тому в даному випадку ви, ймовірно, хочете бути застраховані від крадіжки. Аналогічним чином, якщо у Вас вже є кілька нещасних випадків у минулому, комплексне страхування цілком може бути вашим кращим варіантом.