страхування автомобіля факти для жінок

ставки страхування автомобіля відображають жінок як більш безпечним водієм їх колеги-чоловіки!

Існує стереотип, що жінки-водії не такі хороші, як чоловіки водіїв. У той час як чоловіки можуть зламатися, жінки-водії, часто тому, що вони більш схильні їхати повільно. Вони також схильні до багатозадачності при водінні тенденцію до дітей, розмовляючи по телефонам, застосовуючи їх помадою, і так далі, що робить їх, здається, дуже небезпечно водіїв. Чоловіки, як правило, не здатним на жонглювання так багато різних речей, які вимагають їх уваги.

ПРИМІТКА: Всі ці “багатозадачність” речі збільшують небезпеку під час водіння, і її слід уникати як можна більш повно!

Коли страхові компанії враховувати фактори ризику при визначенні премій за страхування автомобіля для жінок, статистика говорить сама за себе.

– Жінки в менше аварій
– Коли жінки перебувають в аварії, вони, як правило, менш важкі
– Жінки отримують менше рухомих порушення правил дорожнього руху
– Жінки більш схильні здати письмовий іспит водінню з першої спроби

Очевидно, що коли мова заходить про отримання низькою страхової вартості автомобіля, жінки мають явну перевагу над чоловіками. Але, як і багато інших переваг, вони нікуди не годяться, якщо ви обоє не розуміють їх і знають, як їх використовувати.

При купівлі низькою страхової вартості автомобіля, Ви повинні взяти час, щоб дізнатися, які чинники входять у визначенні вашої ставки.

високий рівень чоловічого водія може призвести до підвищення швидкості, а також.

Якщо у вас є водій чоловік у вашому будинку, який має свою власну форму надійне транспортування, ви можете розглянути можливість виключення його від вашої політики. Це може знизити ставки, яка заснована на всіх водіїв, що живуть в будинку, який може коли-небудь їздити на автомобілі, який, у свою чергу, також збільшує швидкість страхування автомобіля для жінок.

підлітки, найбільший ризик, який додає до премії.

Якщо у вас є підліткові водій з його або її власний автомобіль, застрахувати його або її водити тільки свій особистий автомобіль, а потім ніколи їх не рекомендується їздити на автомобілі, навіть якщо ви знаходитесь в автомобілі.

страхові компанії прирівнюють більше сімей з меншим факторів ризику.

Якщо ви отримали в шлюб або народження дитини, проконсультуйтеся з вашим страховиком щоб побачити, якщо ви маєте право на знижку премії.

якщо Ви безпечний водій, то менш імовірно, що ви завжди будете сплатити франшизу в будь-якому випадку.

Порівняйте вартість премії великі франшизи. Економія часто буде варто додатковий франшизи ви будете платити в тому випадку, якщо ви насправді повинні використовувати свою політику.

пов’язувати ваші страхові поліси разом.

При купівлі низькою страхової вартості автомобіля, попросіть кожного агента, щоб дати вам цитату на інші політики, а також. Коли домовласники / орендарів, страхування життя, страхування автомобіля і пов’язані разом через той же страховика, можна добитися значної економії.

Ви дійсно потребуєте в прокатному автомобілі?

Якщо ви знаходитесь в аварію, і ви без автомобіля, яка ймовірність того, що ви будете дійсно потрібно прокату автомобілів страхування? Якщо є великий шанс, а потім зберегти в оренду покриття відшкодування автомобіля. Якщо ні, то, що тримати гроші для себе. Те ж саме з допомогу на дорогах. Більшість людей забувають, що вони мають охоплення їх страхування автомобіля в будь-якому разі!

Заплативши трохи більше уваги, де ви стоїте з страхування автомобіля, ви зможете реалізувати значну економію. Ця економія може бути використаний, щоб купити бакалію, шкільного одягу, нова гума, чи … щось зовсім для вас!