страхування автомобіля таємниці, 8 секретів вашого автомобіля страховик не скажу.

Підтримування вашої премії від зростання? Це може відчувати себе, як грати в гру, де правила виробник відмовляється сказати вам правила.

* Якщо у вас є хороший кредит, ви будете платити менше на страхування автомобіля.
Майже всі автостраховиків включаючи п’ятірку тягнути ваш кредитний звіт.
Чому? Дослідження показали пряму залежність між ваш рахунок кредиту і ймовірність того, що ви будете подавати позов.
Автостраховиків також знаю, що якщо ви оплачуєте свої рахунки вчасно і мали ті ж рахунки кредитних протягом тривалого часу, ви більш стабільним, ніж той, хто платить пізно, і часто відкриває і закриває рахунки.
Автостраховиків використовувати цю інформацію для створення “Оцінка страхового ризику”, який є одним з факторів, який визначає ваш автомобіль страховий тариф.

Порада: Ваш автомобіль страхового ризику оцінка не доступні для вас, але це може бути схожий на свій кредитний рахунок. Якщо у вас є незвичайні кредитної активності, чекати місяць для того, щоб повернутися до нормального, перш ніж купувати страхування автомобіля.

* Вашої моделі автомобіля впливає на ваш автомобіль преміум-класу страхування. Ви не будете отримувати ці цифри від вашого автомобіля страховику. Але автомобіль страховики мають систему рейтингу для кожної марки автомобіля і моделі.
Більшість з них використовують системі, розробленої Страхування автомобіля офісні послуги, який починається з вартістю автомобіля, а потім чинників в умовах безпеки і крадіжки даних.

Порада: Ви можете подати позов на вашому домашньому страхування. Більшість домашніх страхових полісів буде охоплювати більш дрібних і менш дорогі речі, такі як компакт-диски.

* Погані водії платитимуть
Ви будете платити за ваше поганий водіння. Галузевий стандарт є збільшення вашої премії на 40% від базової ставки страховика після першої аварії винен. Не всі машини страховики грають за цим правилом.

Порада: Деякі компанії страхування автомобіля є пробачити першої політики аварії. Так запитайте вашого автомобіля страхової компанії, якщо вона має політика вибачення і як кваліфікувати? .

* Ви будете платити за погане водіння вашого друга теж. Якщо ваш друг запозичує свій автомобіль і аварії його, вам доведеться подати позовну заяву з Вашою компанією страхування автомобілів.

Порада: Якщо ваш друг не було дозволу взяти свою машину, в більшості випадків ви не будете нести відповідальність за шкоду. Але якщо ваш друг незастрахованих і викликає збиток, який перевищує свої межі політики, потерпіла сторона може прийти після тебе, медичного і майнового витрат ушкодження.

* Ваш автомобіль реальну вартість
кожної компанії страхування автомобіля має свій власний список автомобілів значень.
Компанія страхування автомобіля може також звернутися до місцевих дилерів, що вони хотіли стягувати за аналогічний підмінний автомобіль.

Порада: Якщо ви не згодні з визначенням вартості Вашого автомобіля страхової компанії, є кілька речей, які ви можете зробити:
Наступного разу, отримати страховку проміжку. Це Віль л оплатити різницю між тим, що автомобіль страховик покриє і що ви повинні.
Якщо у вас є звіти обслуговування, які показують у вас було масло міняти кожні 3000 миль, і ви мали можливість перевірити автомобіль регулярно механіком.
Якщо ви звернули премії за спеціальною частини або оновлення, переконайтеся, що ці включені в оцінку компанії страхування автомобіля в.

* Дрібниці
Хіт незастрахованих автомобілістів? Спробуйте “стік”. (UM / UIM) покриттів означає збір з більш ніж одного автомобіля страховий поліс, який ви тримаєте.

Порада: Перевірте мова вашого поліса страхування автомобіля, щоб побачити, якщо укладання допускається.
Існують два сценарії для укладання:
По-перше, якщо у вас є кілька машин на вашого поліса страхування автомобіля з UM / UIM покриття на кожному, ви можете отримати межа ваших UM / UIM покриття по стільки транспортних засобів, необхідних для покриття повної компенсації за заподіяну шкоду.
По-друге, якщо у вас є більше одного автомобіля страховий поліс з UM / UIM покриття, навіть якщо вони з двох різних страховиків автомобіль, ви можете подати позов в рамках кожної політики поки всі ваші збитки не будуть відновлені.

* Ви можете чекати, щоб додати свій підлітка вашого поліса страхування автомобіля, поки він чи вона не має ліцензії.

Порада: не забудьте повідомити ваш автомобіль страхової компанії, яка у вас ліцензійна підлітком. Якщо вам потрібно подати позов від імені свого, ваш автомобіль страхова компанія має право стягувати з вас назад премії з моменту вашого підлітка отримали ліцензію.

* Ви повинні офіційно скасувати ваш автомобіль страхового поліса при перемиканні автомобільних страховиків. Ви можете відмовитися від автомобіля страхове покриття в будь-який час, повідомивши про це компанію Страхування автомобіля в письмовому вигляді про дату розірвання.

Порада: зателефонуйте своєму страховому агентові автомобіль і дати йому знати, ви відкидаєте ваш автомобіль страхового поліса. Дайте конкретну дату, або ви можете в кінцевому підсумку для незастрахованих період часу.
Компанія страхування автомобіля надішлемо вам запит на скасування. Найчастіше, форма вже заповнені і все це вимагає вашого підпису.