страхування автомобіля скрутне становище Роналду

Топ прем’єр-лізі футболіст Роналдо може виявити, що він з усіх сил намагається знайти страховика, бажаючих забезпечити його після його захоплюючі аварії минулого тижня, з якої він з’явився неушкоджений дивно.

Зірки футболу, який підписав £ 12240000 угода з Манчестер Юнайтед у 203, у віці всього 18, також є видним членом збірної Португалії з футболу і відомий у всьому світі.

23-річний купив собі новий Ferrari, перше, що він володів, за два дні до катастрофи, яка сталася в тунелі недалеко від Манчестера, поки він, як по дорозі в навчанні.

Роналду втратив контроль над 205mph червоного Ferrari 599 GTB в тунелі недалеко від Манчестера аеропорту рано на 9 січня удару однієї стіни до мчить по всій проїжджій частині і удари інший.

І, по своєму товаришеві по команді, він навіть не було шансу, щоб вести це до аварії сталося, це означає, що він списав його £ 200 000 автомобілів в перший раз він вів його.

Роналду напарника в Манчестер Юнайтед, Фабіо, показав, як зірка португальської говорив про те, як він збирався взяти його на спину, а потім розбив його.

“Кріштіану згадав людей, що він збирається взяти машину з гаража, так як він купив його кілька днів тому, але не їздив він», заявив він.

“Тобто, коли сталася аварія. Все гаразд, але ми боялися”.

Хоча автомобіль був повний списати, Роналдо уникнув аварії ніхто не постраждав взагалі, і навіть був в змозі відвідувати навчальні наступний день.

Його мати говорила про її занепокоєння, коли вона почула аварії кажуть: “. Тільки вночі я не бачив, що сталося, я думав про Кріштіану Ми говорили, і він сказав, що все було в порядку, я все ще був страшно ж.».

Незважаючи на своє полегшення виникають в результаті аварії без єдиної подряпини на його тілі, Роналду може зіткнутися новий головний біль, як страховики шикуються сказати, що вони “не торкнувся б його bargepole.

Прес-секретар А.А. показав, що прем’єр-ліги футболісти і інші багаті і знамениті люди стикаються з головного болю зі страховими чи інакше через додатковий ризик, що їх статус додає для страховиків.

“Уявіть, якби було три футболісти прем’єр-ліги в одному автомобілі, і вони отримали травми, що означало, що вони не могли грати знову. Ми будемо платити за втрату заробітку, що платять спонсорів за невиконання контрактів “, пояснив він.

Додати уламки £ 200 000 автомобілів через недбале водіння запис і знаходження страхування буде поруч на неможливому вважає А.А. прес-секретар.

Поспілкувавшись з низкою своїх клієнтів, прес-секретар показав, що: “Ми не можемо знайти нікого, хто б доторкнутися до нього з bargepole. Мінімальний вік, який буде застрахований, що автомобіль буде 25 (Роналду 23), а потім за найкращою ціною ми могли б знайти £ 44000, але, якщо людина потрапила в аварію, які йтимуть до близько £ 100 000. ”

Черчілль додав, що “поєднання його занять, вік і машині він їхав робить його високим ризиком. Здається, що іноді футболісти можуть бути набагато більш досвідчений в управлінні футболу на полі, ніж потужний автомобіль на дорозі. ”

Тим не менш, фахівець двигуна страховика Адріан потік був більш optimisitc, кажучи “все можливо” перед додавши, що “Все залежить від того, скільки грошей він готовий платити.”