страхування автомобіля – свобода, незалежність і більш високі страхові внески

Вони у своїх ранніх 20-их, тільки у світі і заробляти хороші гроші, водіння кричущі автомобілі, які абсолютно капає з дорогими статистів. Хто вони?

Вони останньою “в натовпі” жінок. Вони демонструють свою свободу, незалежність та індивідуальність і мабуть заробляти гроші, щоб фінансувати свої ladette спосіб життя. Їх форсованим автомобілів з їх хрипке звучання широкого вихлопи, модні спойлери і литі диски можна почути наближається здалеку по тупіт повний на стерео. Цілком очевидно, що вони мають намір, щоб виділитися з натовпу і натовпу навряд чи може їх ігнорувати. Дані, опубліковані останнім часом говорять нам, що 18 відсотків жінок-водіїв у 21 до 25 років за кермом цих автомобілів з їх дорогої модифікації і фахівець лиштви, зазвичай пов’язані з водіїв-чоловіків.

У результаті збільшення страхування автомобіля в цій групі водіїв навряд чи дивно. Їхні машини з їх розкішними і дорогими модифікаціями Додатково, безумовно, привертає увагу і, цілком ймовірно, це не вид уваги їхні водії обрали б шукати. Злодіїв приваблюють ці розкішні і дорогі машини. Додатково тільки заманливо і легко перепродати на вторинному ринку автомобіль аксесуар рукою.

Страхування автомобіля в цілому падає, і це вірно для жінок зокрема. Жінки, як правило, мають менше нещасних випадків, роблять менше річний пробіг і вважаються менш агресивні водії, ніж їх колеги-чоловіки.

Через ці статистики, страховики дуже раді, щоб забезпечити жінок-водіїв. Існують компанії, які спеціалізуються на цьому ринку і мало велику рекламу в пресі і на телебаченні. Всі ці компанії борються за бізнесом і мають свої специфічні ринкові ніші. Є групи безтурботним дівчатка, дуже шикарний жінок середнього віку та молодих мам показаний в “оголошеннях. Ці фахівці страховики не можуть покладатися на, щоб запропонувати кращі пропозиції, проте, не має значення, наскільки привабливим ‘оголошення або помітні мелодії. По всій імовірності, ви знайшли б набагато краща пропозиція для Вашого страхування, перейшовши в один з інтернет-брокерів, які б придумати порівняльний котирування для вас. Вам потрібно порівняти кришки, звичайно, але вони будуть перевірити все, що для вас теж, і навіть пропонують он-лайн знижка на додачу.

Якщо тенденція спалахом і додаткові поширюватися на ринку, то, звичайно, страхових внесків покаже помітне зростання, що робить його подвійно важливо, щоб навколо магазину.

До речі, це лояльних клієнтів, які, як правило, відстати в кращій премією ставками. Це дуже легко потрапити в картину стирчать повідомлення про продовження за годинами, поки що більш-менш в день, коли політика не має бути продовжений, а потім швидкий виклик страховика і ваша страхова грошей скоєно ще на один рік. Витратьте трохи часу (і це дійсно дуже мало), щоб знайти он-лайн брокера, який буде придумати декілька варіантів для вас. Якщо ціна не били, їсти нічого не втрачено, і ви можете залишитися вірним вашим страховиком. Вся інформація, яку брокер буде потрібно буде там, на ваше повідомлення про продовження.

Це коштує свічок. Чесно.