страхування автомобіля – розмір не все …..

Як і все в житті питань розміру, це, мабуть, чому деякі люди можуть відчувати, що вони потрібні, щоб компенсувати свої передбачувані недоліки, купуючи найдорожчі найбільших виглядає автомобіль вони можуть знайти. Звичайно, якщо ви успішні ви можете це відобразити у вашому виборі автомобіля і за це я не можу звинувачувати вас. Якщо ваша машина може підвести підсумок така людина, ви, моя б сказав про мене, невеликі, практичні і надійні. Залишивши думав, що ці занепокоєння позаду нас, і поки я подзвоню в гараж, щоб замовити новий набагато більш вражаючим, давайте рухатися далі.

Взагалі більшість страховиків слідувати рейтинг страхової групи системи 1-20, з них 1 найдешевший і найменш ризикований автомобіля і 20 повна протилежність. Деякі страховики в даний час також збільшилася верхньому кінці цієї шкали до цілих 40 або 50, як ви можете собі уявити автомобілів на цьому кінці шкали було б дуже дорого, щоб забезпечити щонайменше.

До недавнього часу більшість автомобілів не отримали їх страхова група рейтинг на основі розміру їх двигунів і статистику продуктивності і функції забезпечення безпеки транспортного засобу. Це було тепер відвідують період змін в яких ми бачимо угруповання розмахуючи більше до загального розміру і вазі автомобіля і збитку, який він, ймовірно, зробити, щоб третя сторона. Ті, у кого великий автомобіль, таких як Landrovers або аналогічних знайдуть своє страхування автомобіля із зростанням як додаткові £ 1-200 відмічених до вже дорогого політики. Звичайно, ви можете стверджувати, що ці автомобілі є більш безпечними, тим, хто в них, але це, на жаль, не в цьому. Коли автомобіль такого розміру стикається з набагато меншим автомобіля невелике ушкодження може бути постраждали, але іншій стороні значної шкоди і травми можуть бути викликані в результаті чого цей тип транспортного засобу, що перевозить набагато більш високий фактор ризику.

Було підраховано, що страхові внески зросли на 18% до кінця цього року. Додайте до цього збільшення відмічених на великі автомобілі, такі як 4х4, і ви можете мати дорогий договір страхування транспортних засобів на свої руки, коли приходить час для оновлення.

Значне збільшення в покупці великих автомобілів розрослася фраза “Челсі трактор”, щоб дати ім’я цій швидко розвивається групи великих і більш небезпечні автомобілі на наших дорогах.

На жаль, це ще не всі погані новини для тих з вас, хто, можливо, думав, що ви робите свою лепту, щоб допомогти навколишньому середовищу. Середні частоти Turbo автомобілів з дизельними двигунами в той час як в цілому розглядається як більш економічний мають набагато більше тягове зусилля (крутний момент), ніж їх колеги бензину. Додаткова влади, це може доставити нічого не підозрюють водій збільшує ризик використання транспортного засобу в аварію і, отже, стає більш дорогим, щоб застрахувати. Принаймні, саме так страховим компаніям побачити його, незважаючи на те, що більшість власників дизельних автомобілів добре обізнані про продуктивність своєї машини.

Об’єднайте вище із збільшенням податку на моторне значення також спрямовані в одну групу драйверів і здається, що це стає все більш і більш дорогим, щоб власник автомобіля такого розміру або здатні будь-якого рівня продуктивності. Це, очевидно, намір уряду, які прагнуть скоротити кількість цих транспортних засобів і взагалі всі транспортні засоби на дорозі.