страхування автомобіля рад, щоб пам’ятати

Забули ваш автомобіль? Ну, якщо ваш автомобіль був застрахований, ви завжди можете отримати відшкодування. Це гарна річ про страхування автомобіля. Це означає, страхування від втрати, пов’язані з крадіжкою або дорожньо-транспортних пригод. Отримання страхування автомобіля буде гарантувати оплати витрат, понесених при Вашому автомобілі, що беруть участь в аварії, або піддається вандалізму або крадіжки. Це також гарантує, що ви в змозі покрити витрати потенційного пошкодження або травми.

Нуль відсотків страхування автомобіля

Страхування автомобіля дилери часто декларують нульову авто фінансування відсотків, а то може виникнути спокуса піти для цього дуже багато. Це було б мрією, щоб відігнати новий автомобіль з нульовий відсоток фінансування. Це означає, що $ 15 000 автомобіля може принести вам економію в тисячі, в порівнянні з п’ятирічним страхування автомобіля з інтересом. Тим не менш, ви повинні знати, що цей автомобіль 0% фінансування не представляється можливим для всіх. Багато людей навіть зробити помилку, купуючи дорожчий автомобіль без вартості страхування автомобіля, думаючи, що не буде ніяких інтересів, які вони повинні платити. На жаль, це відбувається дуже рідко.

Нуль відсотків автострахування займає кредитний звіт до уваги, щоб претендувати на цю страхового фінансування, і керівні принципи для кредитних дуже вимоглива теж. Там буде так багато умови отримання поряд з цією пропозицією, яке в кінцевому підсумку лише деякі можуть реально отримати багато з дилерами. Видно, що страхування автомобіля з процентною ставкою пропонує набагато більш вигідну угоду. Велику частину часу, це страхування автомобіля нуля відсотків пропонується тільки на деяких вибрати транспортний засіб, що в основному на повільних транспортних засобів, основна мета у дилера, щоб позбутися від транспортних засобів.

Якщо ви перший раз покупець, або у вас є обмежений бюджет для вашого автомобіля, ви повинні ретельно досліджувати різні страхові поліси доступні, так як деякі могли б задовольнити вам краще у фінансовому відношенні. Так що деякі дослідження, як можна отримати дешеве автострахування, а також зберегти премію від політики дуже низька.

Поради на страхування автомобіля

Деякі важливі підказки, щоб пам’ятати, є:

• Більш висока надлишкове: Ви можете вибрати собі платити більш високу надлишок у разі страхового відшкодування.
• зробити ретельне дослідження в Інтернеті, як онлайн страхування автомобіля набагато дешевше.
• Ви отримуєте дешевші страховки, якщо ви отримаєте затверджений іммобілайзер встановлені в автомобілі.
• Отримати страхового брокера, так як він може допомогти вам вибрати правильний страхування.
• Якщо ви студент, ви можете отримати деяку поступку від компаній.
• Ви також можете отримати дешевий автомобіль з невеликим двигуном, а дорожчу машину, тим вище премія буде.
• За будівництва та захисту бонус “немає претензій” ви будете мати великий вплив на страхові тарифи.
• Якщо ваш автомобіль був дуже дешевим, це може бути економічно ефективним, щоб мати третіх осіб, пожежі та крадіжки, страхування, а не всеосяжне покриття.
• Ніколи не давайте ваші ціни, і ніколи не зробити перший Цитата страховика.
• Якщо є можливість, отримати свій власний копію кредитного звіту і показати його до страхових компаній, так як вони будуть стягувати плату, щоб отримати його для вас в процесі затвердження.